Оплатити за ТОВ «ІНФО-КОМ»

Оплатити комунальні послуги м. Дніпродзержинськ можна банківською карткою Visa або MasterCard

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Повідомити, коли послуга відновить роботу?

Залиште номер свого телефону

або ваш email

Рейтинг послуги

4.30

Оцінили 48 користувачів

Надавач послуги

Як сплатити комунальні послуги м. Дніпродзержинськ на сайті iPay.ua

Всеукраїнська система платежів  iPay.ua дозволяє абонентам ТОВ «ІНФО-КОМ» сплатити послуги цієї організації через інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

На сайті  iPay.ua  користувачі мають змогу оплатити комунальні послуги онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно здійснити оплату:

при авторизації по особовому рахунку

 • введіть найменування підприємства
 • вид платежу
 • введіть ваш номер особового рахунку в ТОВ «ІНФО-КОМ»
 • введіть суму на яку хочете поповнити особовий рахунок
 • введіть свій е-мейл
 • натисніть кнопку "Продовжити"

при авторизації за адресою

 • виберіть вулицю
 • виберіть номер будинку
 • виберіть номер квартири
 • введіть свій е-мейл
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш ніж перевести кошти, перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ «ІНФО-КОМ».

Центр комунальних розрахунків ТОВ «ІНФО-КОМ» був створений в місті Дніпродзержинську в 2000 році. На даний момент ТОВ «ІНФО-КОМ» здійснює обробку платежів, прийнятих касами, через платіжні термінали самообслуговування та Інтернет. Також ТОВ «ІНФО -КОМ» працює з банками міста та відділеннями Укрпошти. Оплата комунальних послуг в Дніпродзержинську онлайн можлива у будь-який час, для цьопотрібна лише банківська картка та Інтернет.

ТОВ «ІНФО-КОМ » може працювати і через систему безготівкових розрахунків шляхом утримання коштів із заробітної плати працівників підприємств міста (у тому випадку, якщо дане підприємство уклало договір з ТОВ «ІНФО-КОМ»). Електронна система прийому та обробки платежів гарантує платнику зарахування коштів на його особистий рахунок в повному обсязі і в найкоротший термін. Сплатити комуналку в Дніпродзержинську через інтернет тепер стало набагато простіше, вам потрібно лише знати номер вашого особового рахунку та мати банківську картку.

ТОВ працює з населенням за такими напрямкам:

- Проведення роботи з обслуговування абонентів абонентської службою підприємства;

- Допомога в підготовці документів для реєстрації / зняття з реєстрації за місцем проживання;

- Автоматизація розрахунку й обліку плати абонентів житлово- комунальним службам;

- Роз'яснення стосовно нарахування та оплат за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (квартплата). Швидка та зручна оплата послуг через Інтернет можлива на нашому сайті.

Завдяки цій системі у мешканців Дніпродзержинська є можливість отримати в Єдиному відділі будь-які послуги, які відносяться до абонентської сфері. Сьогодні сплатити за комунальні послуги в Дніпродзержинську онлайн можна на нашому сайті по прийому платежів.

З жовтня 2009 року з метою інформування населення міста ТОВ «ІНФО-КОМ» ввело нову послугу - доставку м єдиного «Рахунка - повідомлення» на оплату комунальних послуг, який містить інформацію про заборгованість на початок і на кінець місяця, а також розмір нарахувань, субсидій і платежів за звітний місяць. Заплатити за комунальні послуги в Дніпродзержинську через інтернет можна майже миттєво, внесені суми будуть автоматично зараховані на рахунки комунальних підприємств.

Ви також можете: