Оплатити за ТОВ "Будсервіс-Центр" (квартири)

Сплатити комунальні послуги ТОВ "Будсервіс-Центр" через інтернет.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Надавач послуги

ТОВ "Будсервіс-Центр" (квартири)
38 044 230 83 36

Рейтинг послуги

4.80

Оцінили 81 користувачів

Як сплатити комунальні послуги ТОВ «Будсервіс-центр» на сайті iPay.ua

Всеукраїнський сервіс  iPay.ua дозволяє абонентам ТОВ «Будсервіс-центр» сплатити комунальні послуги завдяки мережі Інтернет за допомогою платіжної банківської карти. Щоб це зробити, абонент повинен  мати банківську картку Visa або MasterCard та знати адресу оселі, за яку сплачує.

Для того, щоб вчасно перерахувати кошти:

  • виберіть адресу;
  • введіть ПІБ;
  • введіть номер квартири;
  • введіть суму в гривнях, яку бажаєте перерахувати;
  • вкажіть свій е-мейл;
  • натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр;
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік);
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти).

Перш ніж перерахувати кошти ТОВ «Будсервіс-центр» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " вказана Вами сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ «Будсервіс-центр».

ТОВ "Будсервіс-Центр" займається будівництвом житлових будинків у Шевченківському районі міста Києва. Також Компанія реалізує інвестиційно-будівельні проекти громадського, виробничого, житлового призначення, орендує і набуває земельні ділянки для проектування та будівництва об'єктів нерухомості на інвестиційних умовах. Оплата ТОВ «Будсервіс-центр» онлайн по рахунку повинна здійснюватися щомісяця і відповідно до суми, зазначеної в договорі.

Послуги в галузі проектування "Будсервіс-Центр" включають в себе як розробку ідеї - концепції та погодження проекту будівництва або перепланування - на початковому етапі, так і комплексне проектування об'єкта з нульового циклу, технічне обстеження споруд і будівель, організацію будівництва і введення об'єкта в експлуатацію. Сплатити комунальні послуги ТОВ «Будсервіс-центр» через інтернет можна на сайті сервісу по прийому платежів.

У процесі проектування ТОВ "Будсервіс-Центр" приділяє особливу увагу насамперед, створенню особливої ​​унікальності, при дотриманні оптимального економічного рішення, що робить проекти Компанії зручними для будівництва в конкретних умовах. Основою роботи є професійні знання, що базуються на власному і світовому досвіду у галузі архітектури. Кожен новий об'єкт є втіленням побажань конкретного замовника. Фахівці "Будсервіс- Центр" погоджують і супроводжують проект із замовниками у всіх деталях. Заплатити за ТОВ «Будсервіс-центр» в Києві можна швидко та зручно на нашому сайті. Це займе лічені хвилини.

"Будсервіс- Центр" займаючись будівництвом будинків, бере на себе зобов'язання повної підготовки всіх документів від планування до здачі будинку замовнику. Оплата послуг ТОВ «Будсервіс-центр» через Інтернет може бути здійснена у будь-який час.

Це дуже вигідна пропозиція, адже в цьому випадку клієнт звільняється від багатьох проблем.

Косметичний або капітальний ремонт також є пріоритетом "Будсервіс- Центр", який воно з успіхом і виконує. Сплатити ТОВ «Будсервіс-центр» онлайн за щомісячні послуги і за ремонт можна прямо в мережі Інтернет, не виходячи з дому.