Оплатити за ТОВ УкрОпт "Мастер-Енерго"

Сплата послуг через інтернет здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard.

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника
ТОВ УкрОпт "Мастер-Енерго"
+380 45 977 2765
+380 44 451 1223

Рейтинг послуги

4.60

Оцінили 91 користувачів

Як сплатити послуги ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго»на сайті iPay.ua

На платіжному сайті iPay.ua  (прийом платежів в інтернеті) реалізована можливість заплатити за послуги ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго» через  інтернет за допомогою платіжної  карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Завдяки системі iPay.ua  користувачі у будь-якому куточку України можуть поповнити особовий рахунок ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

 • введіть ваш номер особового рахунку в ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго»;
 • введіть ваш е-мейл;
 • введіть суму, яку хочете внести на свій особовий рахунок;
 • натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр;
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік);
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти).

Після натискання кнопки "Сплатити" ретельно перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Введена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго».

ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго» було зареєстровано в 2009 році в м. Ірпінь. Підприємство забезпечує будинки і установи теплом і парою. Підприємство прагне забезпечувати своїх абонентів теплом протягом всього опалювального сезону. Також підприємство забезпечує цілодобове гаряче водопостачання протягом 350 днів у році з температурою води на межі експлуатаційної відповідальності не менше 50°С. Для того, щоб сплатити ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» через інтернет за спожиту теплоенергію, не потрібно нікуди ходити, кошти можна перерахувати через наш сайт.

Основними напрямками діяльності ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго» є:

 • реалізація (продаж) теплової енергії юридичним особам та населенню за встановленими тарифами відповідно до диспетчерськими графіками теплових навантажень;
 • укладання договорів на теплопостачання, контроль над їх якісним виконанням як з боку енергопостачальної організації, так і з боку споживачів. Оплата ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» онлайн може бути здійснена дуже швидко та зручно на нашому сайті;
 • контроль за бездоговірним споживанням в частині самовільного ( несанкціонованого ) підключення об'єктів до теплових мереж ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго»;
 • розгляд скарг громадян, врегулювання питань, що стосуються теплозбутової діяльності;
 • своєчасне виявлення і локалізація аварій;
 • забезпечення оперативного контролю надходження платежів і виявлення неплатників.

Погасити заборгованість і сплатити ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» онлайн можна на сайті сервісу по прийому платежів. У цьому випадку кошти в найкоротший термін надійдуть на рахунок підприємства.

Оперативно заплатити за ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» в Києві за надані послуги з теплопостачання можна тепер не тільки в банку, але і в мережі Інтернет.

Працівники підприємства не зупиняються на досягнутому. Дії фахівців постійно спрямовані на модернізацію засобів управління, розробку і впровадження обладнання із застосуванням нових технологій. Тепер оплата ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» через Інтернет можлива на нашому сайті по прийому платежів.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: