Сплата "Мастер-Енерго" (смт. Коцюбинське)

Сплата послуг через інтернет здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго» на сайті iPay.ua

На платіжному сайті iPay.ua  (прийом платежів в інтернеті) реалізована можливість заплатити за послуги ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго» через  інтернет за допомогою платіжної  карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Завдяки системі iPay.ua  користувачі у будь-якому куточку України можуть поповнити особовий рахунок ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

 • введіть ваш номер особового рахунку в ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго»
 • введіть ваш е-мейл
 • введіть суму, яку хочете внести на свій особовий рахунок
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Після натискання кнопки "Сплатити" ретельно перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Введена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго».

ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго» було зареєстровано в 2009 році в м. Ірпінь. Підприємство забезпечує будинки і установи теплом і парою. Підприємство прагне забезпечувати своїх абонентів теплом протягом всього опалювального сезону. Також підприємство забезпечує цілодобове гаряче водопостачання протягом 350 днів у році з температурою води на межі експлуатаційної відповідальності не менше 50°С. Для того, щоб сплатити ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» через інтернет за спожиту теплоенергію, не потрібно нікуди ходити, кошти можна перерахувати через наш сайт.

Основними напрямками діяльності ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго» є:

- Реалізація (продаж) теплової енергії юридичним особам та населенню за встановленими тарифами відповідно до диспетчерськими графіками теплових навантажень;

- Укладання договорів на теплопостачання, контроль над їх якісним виконанням як з боку енергопостачальної організації, так і з боку споживачів. Оплата ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» онлайн може бути здійснена дуже швидко та зручно на нашому сайті;

- Контроль за бездоговірним споживанням в частині самовільного ( несанкціонованого ) підключення об'єктів до теплових мереж ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго»;

- Розгляд скарг громадян, врегулювання питань, що стосуються теплозбутової діяльності;

- Своєчасне виявлення і локалізація аварій;

- Забезпечення оперативного контролю надходження платежів і виявлення неплатників ; Погасити заборгованість і сплатити ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» онлайн можна на сайті сервісу по прийому платежів. У цьому випадку кошти в найкоротший термін надійдуть на рахунок підприємства.

Оперативно заплатити за ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» в Києві за надані послуги з теплопостачання можна тепер не тільки в банку, але і в мережі Інтернет.

Працівники підприємства не зупиняються на досягнутому. Дії фахівців постійно спрямовані на модернізацію засобів управління, розробку і впровадження обладнання із застосуванням нових технологій. Тепер оплата ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» через Інтернет можлива на нашому сайті по прийому платежів.

Крім того на нашому сайті ви можете:

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро