Сплата "Мастер-Енерго" (смт. Коцюбинське)

Сплата послуг через інтернет здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

Звернення керівника
iPay.ua до користувачів

Розгорнути

Шановні клієнти!

На період карантинних обмежень вся команда iPay.ua працює для Вас віддалено!

Наша спільна мета зменшити можливість зараження, як себе так і оточуючих. Тому ми розуміємо всю важливість і необхідність надати Вам змогу здійснювати платежі online без потреби залишати будинок та уникати зайвих контактів з іншими людьми..


Кожен день ми розширюємо каталог компаній, послуги яких Ви можете сплатити на сайті iPay.ua. Якщо ми не встигли ще додати необхідну для Вас послугу, то Ви маєте можливість сплатити її за вільними реквізитами. Даний сервіс дозволить Вам оплатити будь-яку послугу в терміни зарахування не більше 3-х годин.


Також у Вас є можливість звернутися до служби підтримки iPay.ua за будь-якими доступним каналами (телефон, месенджер, email та інші) - ми готові допомогти Вам і відповісти на всі запитання!


Будьте здорові! Ми віримо, що скоро наше життя повернеться в звичний активний формат!


Веліканов Євген

керівник iPay.ua

Згорнути

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго» на сайті iPay.ua

На платіжному сайті iPay.ua  (прийом платежів в інтернеті) реалізована можливість заплатити за послуги ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго» через  інтернет за допомогою платіжної  карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Завдяки системі iPay.ua  користувачі у будь-якому куточку України можуть поповнити особовий рахунок ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

 • введіть ваш номер особового рахунку в ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго»
 • введіть ваш е-мейл
 • введіть суму, яку хочете внести на свій особовий рахунок
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Після натискання кнопки "Сплатити" ретельно перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Введена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ УкрОпт «МастерЭнерго».

ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго» було зареєстровано в 2009 році в м. Ірпінь. Підприємство забезпечує будинки і установи теплом і парою. Підприємство прагне забезпечувати своїх абонентів теплом протягом всього опалювального сезону. Також підприємство забезпечує цілодобове гаряче водопостачання протягом 350 днів у році з температурою води на межі експлуатаційної відповідальності не менше 50°С. Для того, щоб сплатити ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» через інтернет за спожиту теплоенергію, не потрібно нікуди ходити, кошти можна перерахувати через наш сайт.

Основними напрямками діяльності ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго» є:

- Реалізація (продаж) теплової енергії юридичним особам та населенню за встановленими тарифами відповідно до диспетчерськими графіками теплових навантажень;

- Укладання договорів на теплопостачання, контроль над їх якісним виконанням як з боку енергопостачальної організації, так і з боку споживачів. Оплата ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» онлайн може бути здійснена дуже швидко та зручно на нашому сайті;

- Контроль за бездоговірним споживанням в частині самовільного ( несанкціонованого ) підключення об'єктів до теплових мереж ТОВ УкрОпт «МастерЕнерго»;

- Розгляд скарг громадян, врегулювання питань, що стосуються теплозбутової діяльності;

- Своєчасне виявлення і локалізація аварій;

- Забезпечення оперативного контролю надходження платежів і виявлення неплатників ; Погасити заборгованість і сплатити ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» онлайн можна на сайті сервісу по прийому платежів. У цьому випадку кошти в найкоротший термін надійдуть на рахунок підприємства.

Оперативно заплатити за ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» в Києві за надані послуги з теплопостачання можна тепер не тільки в банку, але і в мережі Інтернет.

Працівники підприємства не зупиняються на досягнутому. Дії фахівців постійно спрямовані на модернізацію засобів управління, розробку і впровадження обладнання із застосуванням нових технологій. Тепер оплата ТОВ «УкрОпт МастерЭнерго» через Інтернет можлива на нашому сайті по прийому платежів.

Крім того на нашому сайті ви можете:

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро