Оплата за Дитячий садок м. Київ

Сплачуйте за комунальні дитячі садки (м.Київ) за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua
1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Оплата дитячих садків через iPay.ua

Всеукраїнський сайт електроних платежів iPay.ua дає змогу всім батькам, у яких є діти дошкільного віку заплатити за послуги користування дітячими садками та за харчування дитей за допомогою банківської карти. Для цього потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати свій персональний ідентицікаційний номер.

Для того, щоб вчасно заплатити за користування послугами дитячого садка:
введіть ваш персональний ідентифікаційний номер

 • вкажіть період, за який ви бажаєте сплатити, або подивитися дані по оплаті
 • вкажіть ваш е-мейл
 • натисніть кнопку "Продовжити"
 • зверніть увагу, що при сплаті з вас стягується комісія

Далі введіть дані вашої картки:

 • суму оплати - буде вказана автоматично, виходячи з тих даних, які надіслав нам садок по Вашому ПІНу. Сформовану суму можливо змінити тільки в більшу сторону. Дане обмеження було передбачено договором, який укладено з даною організацією.
  Якщо Вам необхідно сплатити менше, ніж зазначено в квитанції, то рекомендуємо сплатити суму, яка вказана зараз. По факту надходження коштів - в садку врахують різницю в сумі і зарахують як переплату, яка буде перерахована при формуванні квитанції на наступний місяць .
 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перед тим як здійснити переказ грошей – перевірте всю введену вами інформацію. Після того, як буде натиснута кнопка "Сплатити", зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок дітячого садка. Сплатити за дитячий садок у Києві завдяки нашому сайту ви можете за одну хвилину.

У Києві близько 566 дошкільних навчальних закладів. Є державні, комунальні, приватні дитячі садки, школи-дитячі садки. А також навчально-виховні комплекси, в яких діти здобувають дошкільну освіту. Також дитячі садки відрізняються і підходом до навчання дітей. У багатьох дошкільних закладах, наприклад, п'ять-шість чоловік в групі. Звичайно, такий підхід приносить свої плоди. Кожній дитині приділяється максимум уваги. У деяких дитячих садках починають вивчення іноземних мов. Це корисно, тому що в дошкільному віці матеріал засвоюється набагато краще. І дитина піде в школу, вже трохи знаючи якусь іноземну мову. У багатьох дитячих садках є басейни, великі ігрові майданчики. Діти можуть грати в рухливі ігри, розвиватися фізично. Оплатити дитячий садок через інтернет сьогодні дуже просто, - для цього достатньо лише зайти на наш сайт.

Сьогодні майже у всіх дитячих садках педагогічний персонал приділяє велику увагу інтелектуальному та творчому розвитку дітей. Вихователі намагаються більше часу проводити з дітьми на вулиці. Існують навіть заміські дитячі садки. Є й дошкільні заклади, де діти харчуються тільки вегетаріанською їжею. Оплата за дитячий садок онлайн можлива у будь-який час завдяки нашому сайту.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :

переказ коштів з картки на картку
Подробнее...
Скрыть

подарувати добро