Благодійна організація "Япомога"

Ми – компанія iPay.ua. Ми – лідери у сфері онлайн-платежів. Із нами легко та безпечно!

Сьогодні ми хочемо поділитися із тобою радісною новиною.

Ми стали частиною інноваційного проекту "Япомога". Без сумніву можна сказати, що це Великий проект. Ми хочемо і готові разом із тобою робити світ кращим! Допомагати людям похилого віку, дітям-сиротам, тваринам і піклуватися про довкілля!

Як найкраще залучити громадян і бізнес до благодійної допомоги? Досвід розвинених демократичних суспільств показує, що найкращий спосіб – це створення інструментів у форматі "EasyGiving" (легкі пожертви). Вони дозволяють споживачам жертвувати накопичені ними в торговельних мережах бали, бонуси і знижки на користь неприбуткових організацій, які передають кошти тим, кому вони дійсно потрібні.

Крім того, проекти формату "EasyGiving" грають важливу роль в популяризації ідей масової філантропії. Вони підвищують поінформованість громадян про важливі соціальні проблеми і способи їх вирішення. Вони інформують про діяльність неприбуткових організацій, підвищують лояльність до соціально-відповідального бізнесу.

Подібні проекти широко поширені у США, Великобританії, а також країнах ЄС. На даний момент в Україні не існує жодного масштабного проекту, який надавав би споживачам таку можливість. Тому запуск благодійного проекту "Япомога" стане актуальною та важливою подією в українському неприбутковому секторі. Він сприятиме розвитку і зміцненню благодійності.

"Япомога" – місце, де ти можеш стати частиною Великого, робити Добрі справи разом із Бізнесом!

Отримуй Бонуси Добра у мережі наших партнерів і переводь їх на Добрі Справи!

"Япомога" – більше ніж Добро!