Оформити туристичне страхування онлайн

Щороку натовпи українців вирушають у мандрівки, щоб подивитися на місцеві визначні пам'ятки, дізнатися звичаї мешканців інших країн або поніжитися на березі моря. У той же час, такі поїздки можуть обернутися не тільки масою позитивних емоцій, але й ситуаціями, які несуть в собі загрозу життю і здоров'ю людей. Щоб уникнути додаткових фінансових витрат в силу різних непередбачених обставин, варто оформити туристичну страховку онлайн в Україні.

Оформити страховку
Image

Навіщо робити туристичну страховку?

Якщо ви хочете поїхати в Чехію, Польщу або будь-яку іншу країну, вам буде потрібно страховка. З одного боку, це підвищує витрати. У той же час, подібний крок є цілком виправданим. Бувалі мандрівники постійно відзначають, що поліс - це один з найважливіших елементів будь-яких закордонних поїздок. Перш за все, страховка потрібна для того, щоб отримати візу в ряд країн. Без неї ви просто не зможете перетнути кордон України. У той же час, деякі держави дозволяють туристам відвідувати свою територію і без поліса. Але в таких випадках економити вкрай небажано. Навіть якщо ви відправляєтеся до Європи, де все здається таким безпечним, є ризики потрапити в ДТП, отруїтися незвичною їжею або просто спіткнутися на вулиці. Що вже говорити про екзотичні країни, де безліч різних комах, отруйних рослин і небезпечних водних мешканців. Страховка дозволить покрити витрати, які будуть потрібні для екстреної та невідкладної медичної допомоги, діагностичних процедур, купівлі медикаментів, а також лікування різних захворювань і травм. Варто відзначити, що в багатьох зарубіжних країнах ціни на медикаменти і послуги лікарів для іноземців досягають просто колосальних сум, так що без поліса лікування може виявитися надмірно дорогим.

Image

Які страхування бувають?

Онлайн-поліс

Зараз деякі сервіси пропонують можливість купити онлайн-страхування. В цьому випадку оформити поліс можна через комп'ютер або смартфон. Не має значення, в якому місті ви живете - Києві, Харкові чи будь-якому іншому, - електронний документ прийде на пошту через кілька секунд після оплати. Його навіть не потрібно роздруковувати - досить лише завантажити на свій смартфон або планшет.

Звичайна (паперова) страховка

Вам доведеться відвідати відділення страхової компанії (СК), де менеджер видасть необхідний поліс в паперовому варіанті. Правда, в цьому випадку можна бути впевненим в тому, що страховий агент буде намагатися нав'язати вам не найвигідніші умови угоди, та й часу на таку процедуру піде чимало.

Які переваги туристичної страховки онлайн?

Icon

Економія часу

Щоб відвідати офіс страхової компанії іноді може знадобитися кілька годин. Крім того, оформлення паперового поліса відніме набагато більше часу, ніж у випадку з електронним варіантом

Icon

Доступна вартість

У більшості випадків страховки, оформлення онлайн, обходяться дешевше до 10-20 відсотків.

Icon

Простота процедури

Усе буде виконано в комфортних для вас умовах. Нікуди йти не потрібно, всього кілька хвилин, і документ вже буде на вашій електронній пошті

Як оформити страховку від iPay.ua онлайн?

Для оформлення туристичної страховки зараз вам досить лише відвідати сайт iPay.ua. Серед переліку послуг знайдіть онлайн-страхування, де можна побачити і туристичні страховки. Все, що потрібно ввести, це лише:

 • Тип поїздки (разова або мультивіза);
 • Дата початку та закінчення поїздки, необхідний період (від 30 днів);
 • Країну;
 • Особливості програми (вони передбачають різні страхові ризики);
 • Страхова сума;
 • Кількість туристів.

Онлайн-калькулятор розраховує вартість страхування, після чого залишиться лише укласти договір і все оплатити. Через невеликий проміжок часу на вашу електронну пошту прийде лист з полісом.

Image
Image

Від чого залежить вартість страхування?

 • Країна, у яку ви прямуєте;
 • Період дії поліса;
 • Тип подорожі (одноразове або по мультивізу);
 • Перелік ризиків, що їх покриває поліс;
 • Максимальний ліміт покриття;
 • Кількість і вік туристів.

Як скористатися страховкою в подорожі ?

Найважливіше в разі виникнення страхового випадку - одразу ж зв'язатись з представником СК в тій країні, де ви знаходитесь. Ні в якому разі не можна звертатися до лікаря - посередник підкаже, де саме можна отримати послуги (в іншому випадку доведеться все оплачувати самому). Знайти контакти представника СК можна у вкладиші, виданому страховою компанією. Якщо була надана екстрена медична допомога, то про це необхідно відразу ж повідомити СК (ще коли ви перебуваєте за межами України). Незалежно від типу непередбаченої події, важливо завжди мати під рукою страхування. У випадку з онлайн-полісом, оформленим через iPay.ua, це буде максимально зручно, адже документ знаходиться прямо на вашому смартфоні!

Оформити страховку