Оплатити послуги ТвойNet/СитиНет (Запоріжжя)

Icon

Сплатити ТвойNet/СитиНет (Запоріжжя) онлайн за допомогою банківської картки

Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ТвойNet/СитиНет (Запоріжжя)
+38(061) 221-01-10
+38(061) 284-90-50
+38(068) 221-01-10
+38(050) 550-01-10
+38(073) 550-01-10
Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 13 користувачів

Компанія «CityNet» - оператор високошвидкісного інтернету в Хортицькому та Ленінському районах Запоріжжя. Серед послуг провайдера високошвидкіснийбездротовий інтернет для приватних і корпоративних клієнтів, а також додатковий сервіс: резервування і оренда каналів зв'язку, корпоративні канали, транспорт. У роботі використовуються технології UTP, FTTH, а також оптоволоконні мережі.

На офіційному сайті можна ознайомитися з різними тарифними пакетами і ціновими пропозиціями для абонентів компанії «CityNet», вибрати оптимальні умови підключення та обслуговування, знайти відповіді на питання, що цікавлять. Для надання доступу в інтернет повинен бути внесений авансовий платіж, тому важливо своєчасно оплачувати послуги. Для перерахування грошей провайдер пропонує скористатися терміналами самообслуговування або всеукраїнським платіжним сервісом iPay.ua.

Поповнити рахунок «CityNet» в режимі online банківською картою

Щоб оплатити послуги інтернет-провайдера «CityNet» не виходячи з дому, варто скористатися платіжним інтернет-сервісом iPay.ua. Все, що потрібно мати: дебетову (кредитну) карту будь-якого українського банку, підключену до платіжної системи Mastercard / Visa / Простір з достатньою сумою на рахунку, і доступ в інтернет. Алгоритм дій для оплати:

  1. З головної сторінки сервісу перейти в меню «Платежі» / «Інтернет», де суцільним списком представлені логотипи найпопулярніших українських провайдерів.
  2. Вибрати в списку провайдера «ТвойNet / СІТІНЕТ».
  3. Ввести особовий рахунок і суму поповнення.
  4. Заповнити дані платіжної карти (номер, термін дії та код CVV2) і підтвердити операцію.

Перевірити введену інформацію і активувати кнопку «Оплатити». Після цього рахунок буде оплачений за кілька секунд.