Оплатити послуги ТвойNet/СитиНет (Запоріжжя)

Сплатити ТвойNet/СитиНет (Запоріжжя) онлайн за допомогою банківської картки

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
ТвойNet/СитиНет (Запоріжжя)
+38(061) 221-01-10
+38(061) 284-90-50
+38(068) 221-01-10
+38(050) 550-01-10
+38(073) 550-01-10

Успішних оплат

7 466

Остання оплата: 19 год. тому

Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 13 користувачів

"ТвойNet / СІТІНЕТ" оплата інтернет послуг онлайн

 1. Поповнити рахунок «ТвойNet / СІТІНЕТ» в режимі online банківською картою
 2. Як отримати додаткові бонуси
 3. У чому зручність роботи з платіжним сервісом iPay.ua

Компанія «CityNet» - оператор високошвидкісного інтернету в Хортицькому та Ленінському районах Запоріжжя. Серед послуг провайдера високошвидкісний бездротовий інтернет для приватних і корпоративних клієнтів, а також додатковий сервіс: резервування і оренда каналів зв'язку, корпоративні канали, транспорт. У роботі використовуються технології UTP, FTTH, а також оптоволоконні мережі.

На офіційному сайті можна ознайомитися з різними тарифними пакетами і ціновими пропозиціями для абонентів компанії «CityNet», вибрати оптимальні умови підключення та обслуговування, знайти відповіді на питання, що цікавлять. Для надання доступу в інтернет повинен бути внесений авансовий платіж, тому важливо своєчасно оплачувати послуги. Для перерахування грошей провайдер пропонує скористатися терміналами самообслуговування або всеукраїнським платіжним сервісом iPay.ua.

Поповнити рахунок «CityNet» в режимі online банківською картою

Щоб оплатити послуги інтернет-провайдера «CityNet» не виходячи з дому, варто скористатися платіжним інтернет-сервісом iPay.ua. Все, що потрібно мати: дебетову (кредитну) карту будь-якого українського банку, підключену до платіжної системи Mastercard / Visa / Простір з достатньою сумою на рахунку, і доступ в інтернет. Алгоритм дій для оплати:

 1. З головної сторінки сервісу перейти в меню «Платежі» / «Інтернет», де суцільним списком представлені логотипи найпопулярніших українських провайдерів.
 2. Вибрати в списку провайдера «ТвойNet / СІТІНЕТ».
 3. Ввести особовий рахунок і суму поповнення.
 4. Заповнити дані платіжної карти (номер, термін дії та код CVV2) і підтвердити операцію.

Перевірити введену інформацію і активувати кнопку «Оплатити». Після цього рахунок буде оплачений за кілька секунд.

Як отримати додаткові бонуси?

Зареєстровані користувачі iPay.ua мають можливість користуватися програмою лояльності і бонусною системою від сервісу. Для отримання бонусів потрібно:

 1. Авторизуватися в системі.
 2. Виконувати фінансові операції зі свого кабінету.
 3. Отримувати 2 одиниці на бонусний рахунок за кожну гривню сплаченої комісії.
 4. Міняти бонуси на подарунки від партнерів сервісу.

Другий спосіб отримання бонусних кодів - поповнення мобільного телефону з гаманця Masterpass. За кожне поповнення система видає промо-код на 10 гривень, які можуть бути витрачені на додаткові розмови.

У чому зручність роботи з платіжним сервісом iPay.ua

Платіжний сервіс дає можливості зручно і швидко поповнювати рахунок мобільного та інтернет оператора, оплачувати рахунки за комунальні платежі, кредити, штрафи, навчання і багато інших послуг. Всі перекази здійснюються в режимі онлайн банківською картою. Для переказу грошей можна використовувати будь-який пристрій, підключений до інтернет, а інформація про перерахування коштів потрапляє до постачальника послуг практично відразу.

Сучасні засоби захисту інформації гарантують високу ступінь безпеки особистих даних користувачів. Тепер не потрібно ходити в банк, заповнювати квитанції і стояти в чергах - досить включити комп'ютер і виконати необхідні операції.

На сайті iPay Ви можете:

*Айпэй юэй, айпей юей, 2018