Поповнити рахунок TravelSim. БЕЗ КОМІСІЇ

Icon
Миттєве зарахування

Повідомити, коли послуга відновить роботу?

Залиште номер свого телефону

або ваш email

Постачальник послуги
TravelSim
0442238008
Рейтинг послуги
5.00

Оцінили 11 420 користувачів

Як поповнити рахунок «TravelSim» онлайн на сайті iPay.ua?

Український сайт інтернет-платежів iPay.ua дає змогу користувачам перевести кошти на рахунок TravelSim через інтернет не виходячи з дому або офісу, банківською картою Visa або MasterCard та без реєстрації.

Для цього:

  • введіть номер вашого мобільного телефону оператора TravelSim;
  • вкажіть суму в гривнях на яку хочете поповнити рахунок.

Не забувайте що до оплати приймаються картки Visa або MasterCard. Перевірте наявність логотипу Visa або MasterCard на картці. На наступній сторінці введіть дані вашої карти:

  • 16 -значний номер картки (цифри вказані на карті);
  • термін дії картки - місяць і рік;
  • CVV - код (тризначна цифра на звороті карти).

Перед тим як поповнити рахунок обов'язково перевірте введену Вами інформацію. Вказана Вами сума буде одразу перерахована з Вашої платіжної картки на рахунок мобільного телефону після натискання кнопки "Сплатити ".

Компанія «ТревелСім» працює на ринку України з 2005 року. Основна діяльність компанії – це надання для своїх аборнентів послуг якісного роумінгу. Послуги роумінгу можуть бути активовані у будь якій країні у тому разі, якщо сплатити TravelSim через інтернет на відповідну суму. Компанія «ТревелСім» надає свої послуги у 198 країнах світу. Для того, щоб стати абонентом компанії, необхідно вибрати стартовий пакет, придбати ТревелСімку, та вставити картку у свій мобільний телефон. Оплата TravelSim онлайн доступна у будь якій країні світу. Необхідний тільки номер ТревелСім та доступ до мережі Інтернет. Стартовий пакет «ТревелСім» можна придбати у більшості туристичнихї компаній. Стартовий баланс складає 5$. Також стартовий пакет має бути активований представником турфірми. Заплатити за TravelSim в Київі або в іншому місті світа дуже зручно. Достатньо тільки мати доступ до мережі Інтернет.

Вартість мобільного зв’язку між абонентами Тервел Сім складає 0,25$ за хвилину. Ці тарифи діють майже у 140 країнах світу. Також у будь-якій країні світу можлива оплата послуг TravelSim через Інтернет.

Компанія «ТревелСім» надає змогу здійснювати безкоштовні дзвінки зі Skype. Якщо абонет ТревелСім бажає, щоб найого номер телефонували користувачі Skype, то вони мають активувати цю послугу. Безкоштовна активація можлива тільки при наявності на рахунку суми не меншої на за 5$. Якщо у абонента немає такої суми, то він може сплатити TravelSim онлайн у будь-який зручний для нього час. Вартість послуги при вхідних дзвінках для абонентів ТревелСім складає 0,20$ за хвилину.

Абоненти ТревелСім можуть переадресовувати дзвінки від інших мобільних операторів. Ця послуга надається безкоштовно. Можна переадресовувати вхідні дзвінки на іншу ТревелСімку, або на будь-який український номер.

Користувачі Тревел Сім можуть заробляти додаткові милі, просто розмовляючи по телефону. За кожну хвилину розмови нараховується одна миля. Милі можна використати при користанні програмами лояльності готелів та авіакомпаній.

Крім поповнення ТревелМім ви також можете: