Поповнення рахунку "Білайн"

Поповнити рахунок "Білайн" можна банківською карткою Visa або MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

Як поповнити Білайн через інтернет банківською картою?

Серед послуг, які надає Всеукраїнський сервіс прийому онлайн платежів в інтернеті iPay.ua*, - поповнення рахунку Білайн онлайн. За допомогою цієї послуги поповнити Білайн через інтернет можна швидко, зручно, безпечно і незалежно від місцезнаходження - вдома, на роботі або в транспорті, поповнити рахунок можна всього за кілька хвилин.

Для того щоб поповнити Білайн онлайн на сайті iPay, на сторінці «Поповнення рахунку Білайн » необхідно ввести

  • номер мобільного телефону, поповнити рахунок якого ви бажаєте (Ви також можете поповнити рахунок свого друга або родича за номером)
  • суму поповнення рахунку 
  • натиснути "Продовжити" та перейти на наступну сторінку

щоб продовжити процедуру поповнення рахунку Білайн. Далі слід ввести інформацію про банківську карту:

  • номер картки (16 цифр)
  • термін дії картки (місяць та рік)
  • СVV-код, який складається з трьох цифр і знаходиться на зворотній стороні картки.

Після натискання вами на «Продовжити» банк перераховує гроші з платіжної картки на рахунок мобільного телефону оператора Білайн.

Поповнити Білайн через інтернет на сайті iPay можна вдома/офісі, на відміну від поповнення мобільного в терміналах або від покупки карток поповнення рахунку в точках продажів.

Поповнення Beeline проводиться платіжною карткою або банківською картою Visa / MasterCard. Для того щоб поповнити рахунок може бути застосована будь-яка пластикова картка: для отримання зарплати, стипендії або пенсії, для зняття кредиту або відсотків за депозитом, або картка, якою ви розраховуєтесь в магазинах за покупки.

 Компанія «Українські радіосистеми» почала надавати свої послуги у 2006 році.

В 2010 році почався процес інтеграції українських телекомунікаційних операторів — «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») в одну компанію. Об'єднана компанія надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice, «Київстар-Бізнес» та "Білайн". Покриття компанії охоплює теріторію майже всієї України. Тому заплатити за послуги Білайн не буде важко, Оплата послуг Білайн через Інтернет – і ось Ви вже користуєтесь якісним мобільним зв’язком та швидкісним інтернетом.

Сьогодні компанія може запропонувати своїм користувачам такі послуги:
Пакет «СтарСвіт Оптимальний» дозволяє абонентам «Beeline» дзвонити близьким та рідним за кордон за оптимальними цінами в будь-який час!

З пакетом «СтарСвіт Оптимальний» клієнти «Beeline» отримують 60 пакетних хвилин для дзвінків за кордон протягом місяця за наступними тарифами:

  • 0,95 грн - дзвінки в Росію
  • 2 грн - дзвінки в Грузію, країни СНД, Європи і Північної Америки
  • 3 грн - інші країни

Для того, щоб завжди бути на зв’язку, можна сплатити Білайн через інтернет.

Також «Білайн» пропонує своїм клієнтам такі послуги:

«Мобільна карта» - це унікальна послуга на основі технології визначення місцезнаходження абонента. Єдине, що Вам потрібно - це Ваш мобільний телефон, з якого Ви надсилаєте запит до «Мобільної карти». Послуга може бути активована, якщо на рахунку є необхідна для цього сума. Але сплатити за послуги «Білайн» тепер стало простіше, оплата Білайн онлайн доступна у всіх містах цілодобово.

Абонентам компанії «Білайн» доступна така послуга, як «Додатковий номер».

З «Додатковим номером» Ви зможете бути на зв'язку, не розголошуючи при цьому свого основного номера. Ця послуга може бути активована, якщо на рахунку є достатня сума грошей. Заплатити за Білайн в Київі, як і у іншому місті – дуже просто, достаньо зайти в інтернет і знайти наш сайт.

Компанія «Білайн» постіно дбає про своїх абонентів. Наприклад, поступово зменшуються тарифи на дзвінки в Росію та інши країни. Ці послуги стають доступні абоненту, якщо на рахунку є певна сума грошей, а сплатити Білайн онлайн тепер просто, як ніколи.

* Айпей Юей

У разі виникнення будь-яких питань / проблем при поповненні рахунку звертайтеся в нашу службу тех. підтримки.

На сайті iPay Ви можете поповнити рахунок таких операторів мобільного зв'язку:

 
×

Сплачуй Мобільний зв'язок iPay.ua і вигравай Samsung Galaxy J3!

Деталі акції