Поповнення рахунку "Білайн"

Поповнити рахунок "Білайн" можна банківською карткою Visa або MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як поповнити Білайн через інтернет банківською картою?

Серед послуг, які надає Всеукраїнський сервіс прийому онлайн платежів в інтернеті iPay.ua*, - поповнення рахунку Білайн онлайн. За допомогою цієї послуги поповнити Білайн через інтернет можна швидко, зручно, безпечно і незалежно від місцезнаходження - вдома, на роботі або в транспорті, поповнити рахунок можна всього за кілька хвилин.

Для того щоб поповнити Білайн онлайн на сайті iPay, на сторінці «Поповнення рахунку Білайн » необхідно ввести

  • номер мобільного телефону, поповнити рахунок якого ви бажаєте (Ви також можете поповнити рахунок свого друга або родича за номером)
  • суму поповнення рахунку 
  • натиснути "Продовжити" та перейти на наступну сторінку

щоб продовжити процедуру поповнення рахунку Білайн. Далі слід ввести інформацію про банківську карту:

  • номер картки (16 цифр)
  • термін дії картки (місяць та рік)
  • СVV-код, який складається з трьох цифр і знаходиться на зворотній стороні картки.

Після натискання вами на «Продовжити» банк перераховує гроші з платіжної картки на рахунок мобільного телефону оператора Білайн.

Поповнити Білайн через інтернет на сайті iPay можна вдома/офісі, на відміну від поповнення мобільного в терміналах або від покупки карток поповнення рахунку в точках продажів.

Поповнення Beeline проводиться платіжною карткою або банківською картою Visa / MasterCard. Для того щоб поповнити рахунок може бути застосована будь-яка пластикова картка: для отримання зарплати, стипендії або пенсії, для зняття кредиту або відсотків за депозитом, або картка, якою ви розраховуєтесь в магазинах за покупки.

 Компанія «Українські радіосистеми» почала надавати свої послуги у 2006 році.

В 2010 році почався процес інтеграції українських телекомунікаційних операторів — «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») в одну компанію. Об'єднана компанія надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice, «Київстар-Бізнес» та "Білайн". Покриття компанії охоплює теріторію майже всієї України. Тому заплатити за послуги Білайн не буде важко, Оплата послуг Білайн через Інтернет – і ось Ви вже користуєтесь якісним мобільним зв’язком та швидкісним інтернетом.

Сьогодні компанія може запропонувати своїм користувачам такі послуги:
Пакет «СтарСвіт Оптимальний» дозволяє абонентам «Beeline» дзвонити близьким та рідним за кордон за оптимальними цінами в будь-який час!

З пакетом «СтарСвіт Оптимальний» клієнти «Beeline» отримують 60 пакетних хвилин для дзвінків за кордон протягом місяця за наступними тарифами:

  • 0,95 грн - дзвінки в Росію
  • 2 грн - дзвінки в Грузію, країни СНД, Європи і Північної Америки
  • 3 грн - інші країни

Для того, щоб завжди бути на зв’язку, можна сплатити Білайн через інтернет.

Також «Білайн» пропонує своїм клієнтам такі послуги:

«Мобільна карта» - це унікальна послуга на основі технології визначення місцезнаходження абонента. Єдине, що Вам потрібно - це Ваш мобільний телефон, з якого Ви надсилаєте запит до «Мобільної карти». Послуга може бути активована, якщо на рахунку є необхідна для цього сума. Але сплатити за послуги «Білайн» тепер стало простіше, оплата Білайн онлайн доступна у всіх містах цілодобово.

Абонентам компанії «Білайн» доступна така послуга, як «Додатковий номер».

З «Додатковим номером» Ви зможете бути на зв'язку, не розголошуючи при цьому свого основного номера. Ця послуга може бути активована, якщо на рахунку є достатня сума грошей. Заплатити за Білайн в Київі, як і у іншому місті – дуже просто, достаньо зайти в інтернет і знайти наш сайт.

Компанія «Білайн» постіно дбає про своїх абонентів. Наприклад, поступово зменшуються тарифи на дзвінки в Росію та інши країни. Ці послуги стають доступні абоненту, якщо на рахунку є певна сума грошей, а сплатити Білайн онлайн тепер просто, як ніколи.

* Айпей Юей

У разі виникнення будь-яких питань / проблем при поповненні рахунку звертайтеся в нашу службу тех. підтримки.

На сайті iPay Ви можете поповнити рахунок таких операторів мобільного зв'язку: