Оплатити за ТОВ Ремонтник

через інтернет можна банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
ТОВ Ремонтник
380542243096
Рейтинг послуги
4.10

Оцінили 10 користувачів

Оплата комунальних послуг ТОВ Ремонтник (м. Суми) через інтернет

iPay.ua спільно з комунальним підприємством ТОВ Ремонтник, що обслуговує жителів м. Суми, представляє сервіс, за допомогою якого можна оплатити комунальні послуги ТОВ Ремонтник.

Оплата комунальних послуг через інтернет (Суми) дозволить жителям економити час та надати їм максимальний комфорт в оплаті щомісячних рахунків.

Як оплатити комунальні послуги ТОВ Ремонтник онлайн? Оплата комунальних послуг здійснюється банківською картою Visa або MasterCard будь-якого банку світу.

Для оплати комунальних послуг вам знадобиться на поточній сторінці вказати номер вашого особового рахунку та суму до сплати. Після заповнення та натискання на кнопку «Сплатити» ви перейдете на захищену сторінку введення інформації про вашу банківську картку. Як зазначено на даній сторінці, слід ввести номер картки (складається з 16 цифр і знаходиться на лицьовому боці картки), термін дії (місяць і рік, знаходяться під номером картки) та CVV-код (складається з трьох цифр і знаходиться на зворотному боці картки ). Після оплати ви можете роздрукувати квитанцію, яка свідчить про те, що оплата комунальних послуг ТОВ Ремонтник пройшла успішно, і гроші з вашої банківської картки за комунальні платежі перераховані на розрахунковий рахунок комунального підприємства.

За оплату послуг ТОВ Ремонтник через інтернет стягується комісія. Ознайомитися з комісією можна на сторінці після введення інформації про банківську картку. Тільки натиснувши на кнопку згоди на сторінці, де відображена комісія, кошти з вашої картки будуть переведені на рахунок ТОВ Ремонтник.
Айпей юей

У разі виникнення будь-яких питань / проблем при поповненні рахунку звертайтеся в нашу службу тех. підтримки.

На сайті iPay Ви можете поповнити рахунок таких операторів мобільного зв'язку:

На сайті iPay Ви можете також поповнити рахунок таких операторів мобільного зв'язку:

Поповнити Київстар

Поповнити МТС

Поповнити Лайф