ТриМоб (інтернет) - оплата послуг

Оплатити інтернет через інтернет можна за допомогою банківської картки Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
ТриМоб (інтернет)
0800501188

Успішних оплат

22 157

Остання оплата: 4 годин тому

Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 184 користувачів

"ТриМоб" оплата інтернет послуг онлайн

 1. Поповнити рахунок «ТриМоб» в режимі online пластиковою карткою
 2. Використання шаблону і Автооплати для поповнення «ТриМоб»
 3. Переваги реєстрації на iPay.ua

Компанія «ТриМоб» - надає послуги мобільного зв'язку на території України фізичним і юридичним особам. Крім вигідних умов для мобільного зв'язку, клієнти компанії можуть оцінити якість 3G інтернету 3моб. На офіційному сайті представлені варіанти тарифних пакетів, що мають різну вартість і набір послуг.

Високошвидкісний 3G інтернет в мобільному пристрої - це зручний сучасний спосіб завжди залишатися на зв'язку і не пропустити важливі події. Контрактні абоненти провайдера можуть використовувати інтернет не тільки з мобільних пристроїв, але і з персональних комп'ютерів.

Всі послуги 3mob надаються на умовах передоплати, тому важливо своєчасно поповнювати свій рахунок.

Оплата «ТриМоб» може бути проведена в офісі компанії, через термінал або за допомогою сервісу електронних платежів iPay.ua.

Поповнити рахунок «ТриМоб» в режимі online пластиковою карткою

iPay.ua - це зручний сервіс, за допомогою якого власники банківського пластику формату Mastercard, Visa або НПС ПРОСТІР з усього світу можуть оплатити свої рахунки. Щоб поповнити trimob потрібно перейти на сторінку сервісу iPay.ua і виконати кілька простих маніпуляцій:

 1. на головній сторінці знайти пункт «Платежі» / «Інтернет»;
 2. вибрати в списку логотип провайдера «ТриМоб» або знайти його за допомогою пошуку;
 3. вказати дані платника: номер мобільного телефону, контракту і суму поповнення;
 4. ввести реквізити платіжної картки.

Після перевірки даних потрібно підтвердити операцію і кошти будуть зараховані на рахунок протягом 10 хвилин. Оплата послуг «ТриМоб» це швидко і надійно, з iPay.ua ви не залишитеся без доступу в мережу в невідповідний момент.

Використання шаблону і Автооплати для поповнення «ТриМоб»

Для здійснення регулярних платежів зручно використовувати шаблони, щоб не доводилося заповнювати дані платіжних карт. В системі iPay.ua в кілька кліків можна створити шаблон моментальної оплати послуг оператора «ТриМоб». Для створення потрібно:

 1. увійти в свій особистий кабінет;
 2. в меню «шаблони» вибрати пункт «додати рахунок»;
 3. знайти категорію «інтернет», в переліку знайти «3Моб»;
 4. ввести платіжні дані;
 5. якщо потрібно, додати коментар до створеного шаблоном.

Всі створені шаблони будуть доступні в особистому кабінеті, і використовувати їх можна необмежену кількість разів. Шаблон може створюватися не тільки для поточної операції, але і для тієї, яка в даний момент не проводиться. Якщо створити і зберегти шаблон, то пізніше їм можна буде скористатися з будь-якого пристрою і не витрачати час на заповнення форм.

А якщо підключити послугу «Автооплата», то система сама буде переводити гроші на рахунок в призначений день. Це зручно і практично - ви ніколи не залишитеся без засобів на рахунку напередодні важливого дзвінка.

Переваги реєстрації на iPay.ua

Робота з сервісом доступна не тільки авторизованим користувачам: оплату може виробляти будь-який власник платіжної картки потрібного формату.

Щоб отримати персональний кабінет на сайті і оцінити всі переваги його використання варто зареєструватися на iPay.ua. Після реєстрації активується особистий кабінет, і можна буде проводити оплату, реєструвати свої карти і користуватися всіма перевагами сервісу.

З будь-яких питань можна звертатися в службу клієнтської підтримки. Платежі через сервіс iPay.ua це швидко, безпечно і надійно.

На сайті iPay Ви можете:

* Айпей юей, айпей ЮЕЙ, 2018