Оплатити послуги Sweet.tv

Icon

Сплатити послуги Sweet.tv онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

для збереження треба буде створити або увійти в кабінет iPay.ua

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Sweet.tv
050 644 80 44
067 644 80 44
063 644 80 44

Успішних оплат

22 420

Остання оплата: 9 год. тому

Рейтинг послуги
3.90

Оцінили 8 користувачів

Інтернет-телебачення від Sweet tv - це необмежений доступ до більш ніж 256 каналів і можливість дивитися фільми в HD якості на смартфоні, ПК або планшеті. Національний онлайн-кінотеатр демонструє кінохіти, спортивні передачі і мультфільми без реклами з українським дубляжем. Зручний і простий інтерфейс, стабільна робота навіть на слабких пристроях та ексклюзивні фільми в рамках підписки доступні всім користувачам сервісу.

Щоб активувати підписку та всій родині переглядати рейтингові передачі та фільми, необхідно своєчасно внести оплату. Зробити це можна, не виходячи з дому - онлайн-сервіс iPay.ua допоможе оплатити послуги, використовуючи банківську карту Visa та MasterCard.

Як оплатити Sweet tv онлайн?

Для миттєвого переказу коштів на сайті iPay.ua досить виконати всього кілька дій:

  • Вказати номер договору.
  • Ввести суму оплати.

Далі потрібно вказати реквізити банківської картки (номер, CVV і термін дії), та підтвердити платіж. Для переказу грошей досить мати вихід в інтернет. Користувачі можуть вибрати спосіб оплати Світ ТВ з телефону або ПК.

Якими картами можна оплатити послуги Sweet tv

Для фінансових операцій підійдуть карти міжнародного зразка MasterCard та Visa, як кредитні, так і дебетові. На балансі повинно бути достатньо коштів для переказу зазначеної суми з урахуванням комісії. У разі виникнення складнощів з оплатою підписки, проблему допоможе вирішити підтримка iPay.ua.