Оплатити послуги Sweet.tv

Icon

Сплатити послуги Sweet.tv онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Увійти та продовжити
Sweet.tv
050 644 80 44
067 644 80 44
063 644 80 44

Успішних оплат

17 246

Остання оплата: 3 годин тому

Рейтинг послуги
3.90

Оцінили 8 користувачів

Інтернет-телебачення від Sweet tv - це необмежений доступ до більш ніж 256 каналів і можливість дивитися фільми в HD якості на смартфоні, ПК або планшеті. Національний онлайн-кінотеатр демонструє кінохіти, спортивні передачі і мультфільми без реклами з українським дубляжем. Зручний і простий інтерфейс, стабільна робота навіть на слабких пристроях та ексклюзивні фільми в рамках підписки доступні всім користувачам сервісу.

Щоб активувати підписку та всій родині переглядати рейтингові передачі та фільми, необхідно своєчасно внести оплату. Зробити це можна, не виходячи з дому - онлайн-сервіс iPay.ua допоможе оплатити послуги, використовуючи банківську карту Visa та MasterCard.

Як оплатити Sweet tv онлайн?

Для миттєвого переказу коштів на сайті iPay.ua досить виконати всього кілька дій:

  • Вказати номер договору.
  • Ввести суму оплати.

Далі потрібно вказати реквізити банківської картки (номер, CVV і термін дії), та підтвердити платіж. Для переказу грошей досить мати вихід в інтернет. Користувачі можуть вибрати спосіб оплати Світ ТВ з телефону або ПК.

Якими картами можна оплатити послуги Sweet tv

Для фінансових операцій підійдуть карти міжнародного зразка MasterCard та Visa, як кредитні, так і дебетові. На балансі повинно бути достатньо коштів для переказу зазначеної суми з урахуванням комісії. У разі виникнення складнощів з оплатою підписки, проблему допоможе вирішити підтримка iPay.ua.