Оплатити за ТОВ "Житлосервіс"

Сплатити комунальні послуги через інтернет можна банківською карткою Visa або Mastercard.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Надавач послуги

ТОВ "Житлосервіс"
+38 044 494 22 54
+38 044 494 22 54
+38 044 494 22 54

Рейтинг послуги

4.40

Оцінили 299 користувачів

Як сплатити послуги ТОВ «Житлосервіс» на сайті iPay.ua

Всеукраїнська система онлайн-переказів   iPay.ua дає змогу абонентам  ТОВ «Житлосервіс»  сплатити послуги цієї організації через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати призначення платежу.

Для того, щоб перевести кошти на рахунок ТОВ «Житлосервіс»:

 • виберіть адресу 
 • Виберіть тип власності нерухомості
 • введіть номер квартири
 • введіть ПІБ
 • введіть суму в гривнях за холодну воду
 • введіть суму в гривнях за гарячу воду
 • введіть суму, яку бажаєте перерахувати
 • зазначте ваш е-мейл
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код ( число з 3 цифр на звороті карти )

Переказуючи  кошти ТОВ «Житлосервіс» - ретельно перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " зазначена сума буде миттєво переведена з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ «Житлосервіс».

ТОВ «Житлосервіс» надає комунальні послуги для мешканців Солом'янського району міста Києва.

«Житлосервіс» обслуговує будинки, що знаходяться на його балансі, а також всі прибудинкові території. Компанія намагається підтримувати всі системи і комплекси комунального господарства в постійній працездатності. Оплата комунальних послуг ТОВ «Житлосервіс» через Інтернет повинна здійснюватися щомісяця і відповідно до суми, зазначеної в договорі.

Особливу увагу оперативної роботі всіх служб приділяється взимку, під час опалювального сезону. Взимку система опалення повинна працювати як годинник, а для цього потрібно влітку провести необхідне обслуговування всіх її вузлів і механізмів. Заплатити за комунальні послуги ТОВ «Житлосервіс» в Києві - електроенергію, опалення, прибирання можна тепер через інтернет.

В арсеналі товариства «Житлосервіс» є кілька промивних компресорів, що дає можливість проводити всі профілактичні роботи в системі теплової мережі відповідно до встановленого графіка. У день одна бригада може зробити промивання системи не більш ніж в одному-двох будинках. Сплатити ТОВ «Житлосервіс» через інтернет можна на сайті сервісу по прийому платежів, - це швидко та зручно.

Після закінчення робіт кожному окремому будинку присвоюється відповідний паспорт готовності, який гарантує те, що система опалення будинку повністю готова до зустрічі з холодами.

Також велика увага приділяється контролю за сходовими клітинами і проходами. Вони не повинні бути захаращені особистими речами власників квартир.Своєчасна оплата ТОВ «Житлосервіс» онлайн за комунальні послуги дає змогу Власникам квартир отримувати якісне обслуговування і в подальшому.

Розрахунковий центр Компанії аналізує дебіторську заборгованість і повідомляє тих мешканців, у яких є заборгованість. А сплатити ТОВ «Житлосервіс» онлайн, заборгованість або послуги, можна прямо в мережі Інтернет, не виходячи з дому.