Оплатити за ЖК "Изумрудный"

Cплатити комунальні послуги ТОВ "Житло Комфорт Сервіс", що обслуговує ЖК «Изумрудный», за допомогою карток Visa і Mastercard.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.10

Оцінили 1 022 користувачів

Надавач послуги

+38 044 490 51 15
+38 044 525 90 03

Як сплатити послуги ЖК «Смарагдовий» на сайті iPay.ua

iPay.ua – це Всеукраїнська система, де абоненти ЖК «Смарагдовий» мають можливість вчасно сплатити послуги цього комунального підприємства через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати призначення платежу.

Всеукраїнська система платежів iPay.ua  надає можливість всім своїм користувачам  заплатити за послуги ЖК «Смарагдовий» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно перерахувати кошти:

  • вибрати вашу адресу;
  • ввести номер вашої квартири;
  • введіть ваші ПІБ;
  • введіть суму, яку Ви хочете перерахувати;
  • введіть ваш е-мейл;
  • натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр;
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік);
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти).

Перед тим як перевести кошти ЖК «Смарагдовий» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити" зазначена сума буде миттєво переведена з вашої платіжної картки на рахунок ЖК «Смарагдовий».

Житловий комплекс «Смарагдовий» знаходиться в Солом'янському районі міста Києва. Опалення проводиться місцевими агрегатами і повітряними завісами на в'їзді та на виїзді з паркінгу. Паркінг розрахований на 283 місця. Щоб надалі користуватися послугами паркінгу та іншими сервисами, необхідно сплатити ЖК «Смарагдовий» через інтернет на суму, зазначену в договорі.

Будинки житлового комплексу оснащені всіма сучасними засобами телекомунікацій. Є цифрові телефонні лінії, виділені інтернет канали, а також багатоканальне кабельне телебачення. Щоб комфортно користуватися наданими послугами, необхідно сплатити ЖК «Смарагдовий» онлайн  на відповідну суму.

У кожному будинку знаходиться спеціально обладнане місце для консьєржа. Територія постійно перебуває під патрулюванням. Заплатити за ЖК «Смарагдовий» в Києві можно не виходячі з дому, достатньо зайти на наш сайт та ввести свої платіжні дані.

На території житлового комплексу «Смарагдовий» знаходяться дитячі майданчики, підземний паркінг, численні підприємства побутових послуг,  ліцей і середня школа, медичні установи, найсучасніша клініка «Eurolab», кінотеатри та боулінг - клуб розважального центру «Ультрамарин», п'ятирівневий спорткомплекс «Планета Фітнес» з двома басейнами, кафе і ресторани, автосервіс, банки і магазини. Своєчасна оплата ЖК «Смарагдовий» онлайн дозволить вам без перешкод користуватися всіма послугами, які надає цей ЖК.

Купуючи квартиру в житловому комплексі «Смарагдовий», ви допомагаєте поліпшити умови проживання дітей, позбавлених батьківського піклування. Компанія «НЕСТ» до Нового року подарувала дитячому будинку-інтернату комплект домашнього кінотеатру з функцією караоке. Оплата послуг ЖК «Смарагдовий» через Інтернет – це реальний шанс допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування.