Оплатити послуги O3 ("ФРІНЕТ")

Оплата послуг онайн здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Надавач послуги

O3 ("ФРІНЕТ")
044 538 1519

Рейтинг послуги

4.70

Оцінили 2 379 користувачів

Як сплатити послуги ОЗ «ФРІНЕТ» на сайті iPay.ua

На сайті платежів iPay.ua абоненти ОЗ «Фрінет» цілодобово можуть сплатити послуги користування Інтернетом за допомогою банківської карти. Для цього абоненту потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого договору з компанією ОЗ «Фрінет».

Для того, щоб вчасно заплатити за користування послугами Інтернет:

  • введіть номер вашого договору;
  • вкажіть суму, яку ви вносите;
  • вкажіть ваш е-мейл;
  • натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр;
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік);
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти).

Перш ніж перевести кошти - перевірте введену Вами інформацію. Після того, як буде натиснута кнопка "Сплатити", зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ОЗ «Фрінет».

Компанія «Фрінет», що надає свої послуги під торговою маркою «О3», є національним оператором широкосмугового доступу до Інтернету. Абонентська база компанії на 01.07.2013 р. складає більше 90 тисяч абонентів. Компанія пропонує послуги широкосмугового доступу в Інтернет за сучасними технологіями. Сплатити ОЗ «Фрінет» через інтернет ви можете з будь-якого міста України.

Компанія використовує у своїй роботі технології FTTB - оптоволоконні магістралі. При підключенні до мережі немає необхідності купувати додаткове обладнання - для підключення досить мережевої карти. «Фрінет» надає послуги IPTV - це дає можливість переглядати на комп'ютері до 50 каналів відмінної цифрової якості і почав продажу телевізійних приставок, які дозволяють отримати доступ до сервісу DIVAN.TV. Сплатити ОЗ «Фрінет» онлайн ви можете у будь-який час, для цього не потрібно навіть виходити з дому.

Також компанія «Фрінет» надає антивірусний захист за доступною ціною. Компанія «Фрінет» пропонує і оренду волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ) і передачі даних.

Підключення до мережі «Фрінет» коштує 1 гривню.

Абонентська плата - від 55 до 120 грн. залежно від швидкості інтернету. Заплатити за ОЗ «Фрінет» в Києві можна у будь-яний час. Для цього вам потрібна лише банківська картка.

«Фрінет» надає для своїх абонентів нову послугу з організації доступу до мережі Інтернет за допомогою технології широкосмугового бездротового доступу (Broadband WLL) у місті Житомирі. Своєчасна оплата ОЗ «Фрінет» онлайн дозволить вам користуватися якісним доступом до мережі Інтернет у будь-який час.

За допомогою даної технології відкривається можливість підключитися до мережі «О3» у віддалених районах, приватному секторі та в інших важкодоступних місцях , де неможливо організувати прокладку кабелю. Користувачі зможуть отримати широкосмуговий бездротовий доступ зі швидкістю в каналі до 2 Мбіт/с.

Швидкість бездротової мережі від 128 кбіт/с до 1024 кбіт/с.

Абонентська плата - від 120 до 210 грн. Оплата послуг ОЗ «Фрінет» через Інтернет на цю суму дозволить вам користуватися якісним доступом до мережі.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: