Оплатити послуги Альфа ТВ

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Повідомити, коли послуга відновить роботу?

Залиште номер свого телефону

або ваш email

Надавач послуги

Рейтинг послуги

4.60

Оцінили 458 користувачів

Телекомунікаційна компанія АЛЬФА-ТБ надає інформаційні послуги в Одесі з 1997 року. Спочатку трансляція обмежувалася тільки трансляцією місцевих телеканалів, а зараз компанія виконує повний спектр сервісів, від локальної міської мережі і до високошвидкісного інтернету.

Послуги якісного інтернет-зв'язку надаються для бізнесу і для приватних осіб. У пакет можна додати українські і світові телеканали, вибрати тарифний план залежно від швидкості інтернет-з'єднання: від 10 до 1000 Мбіт/сек. Клієнти можуть замовити додаткові інтернет-послуги: зовнішню IP-адресу, монтаж і налаштування маршрутизатора, антивірусний захист.

Оплата послуг не виходячи з будинку

  • Для оплати кабельного Альфа ТБ необхідно скористатися банківською картою, яка підключена до однієї з систем Visa, ПРОСТІР або MasterCard.
  • Зайти на сторінку оплати послуги Альфа ТБ.
  • У віконці, що з'явилося, треба прописати особовий рахунок свого договору і суму оплати.
  • Наступний крок — вказати номер банківської картки і необхідні дані (термін дії і CVV-код).
  • Після цього залишається лише підтвердити оплату, і можливість користуватися послугами відновиться вмить.

Контакти АЛЬФА-ТБ

Головна перевага iPay.ua — швидкість надходження грошей і можливість оплати у будь-якому місці. У разі, якщо знадобиться консультація менеджера АЛЬФА-ТБ по телефону — дзвоніть за телефонами: +38 (099) 415-22-11 (Водафон); +38 (093) 684-22-11 (Лайфселл); +38 (098) 894-22-11 (Київстар); +38 (048) 740-05-25 (міські). Тарифікація дзвінків проводиться згідно з умовами тарифу вашого оператора.