Про iPay.ua

У 2008 році консорціум TCGroup*, що має 18-річний досвід роботи в галузі виробництва пластикових карток, банкоматів, sim-карт і програмного забезпечення, ухвалив рішення розвивати вітчизняний ринок інтернет-платежів, який на той час в Україні перебував фактично на стадії зародження.

Так була створена компанія «Універсальний дата-центр», яка, запозичивши досвід закордонних платіжних систем і банків, запустила власний платіжний сервіс, відомий сьогодні на ринку під торговою маркою iPay.ua**

IPay.ua – це всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті, за допомогою якого кожен охочий може платити за послуги і товари на сайті iPay.ua або на сайті партнера iPay.ua, використовуючи банківську картку Visa або Mastercard будь-якого банку світу.

ТОВ «Універсальні платіжні рішення» є учасником наступних платіжних систем:

 • AVERS №1 - згідно Угоді №13 від 27.09.2017 про участь у міжнародній платіжній системі "Avers #1"
 • ГЛОБУС – згідно договору №7 від 03.05.2019 про участь у міжнародній платіжній системі "Глобус"
 • FlashPay - згідно договору №1/В від 29.09.2014 про участь у внутрішньодержавній платіжній системі "FlashPay"

Місія iPay.ua

Сприяти розвитку українського ринку інтернет-платежів і його безпеці.

Популяризувати оплати через інтернет серед населення України.

Надати можливість кожному українцю платити за послуги і товари найзручнішим способом – в інтернеті.

Впроваджувати новітні технології та методи захисту карткових даних, гарантуючи максимальну безпеку платників під час здійснення інтернет-платежів.

Розробляти власні методи захисту від інтернет-шахрайства і пропонувати їх ринку з метою убезпечити клієнтів не тільки iPay.ua, а й інших платіжних сервісів і банків.

Розвивати бізнес партнерів – постачальників послуг і товарів, надаючи їхнім клієнтам сучасний і максимально комфортний спосіб оплати.

iPay.ua сьогодні – це:

 • десятки тисяч українців, які успішно використовують всеукраїнський платіжний сервіс.
 • 7 банків-партнерів – «Ощадбанк», «Райффайзен Банк Аваль», «Укрексімбанк», «Альфа-Банк», «ПриватБанк», «Ідея Банк», «ТАСКОМБАНК», що забезпечують надійний і безперебійний процес проведення інтернет-платежів.
 • понад 500 компаній-партнерів, що приймають платежі за свої товари і послуги за допомогою iPay.ua.
 • PCI DSS – найвищий рівень безпеки інтернет-платежів.
 • Verified by Visa та Mastercard SecureCodе – робота сервісу з урахуванням вимог міжнародних платіжних систем.
 • Pectoral – власна розробка iPay.ua в галузі захисту карткових даних, що передбачає підтвердження особи власника картки під час інтернет-платежу за допомогою електронного цифрового підпису.

Наші досягнення:

За 4 роки роботи наша компанія стала одним з лідерів українського ринку онлайн-платежів.

Отримано фінансову ліцензію.

Більш ніж 400 000 клієнтів щомісяця оплачують послуги на сайті iPay.ua.

Широка аудиторія користувачів - від 18 до 65 років.

Усі провідні банки працюють з iPay.ua.

На сайті iPay.ua можна оплатити послуги всіх провідних комунальних підприємств України, інтернет-провайдерів, операторів мобільного зв`язку та багато інших послуг.

Тарифи

На нашому сервісі немає щомісячної абонентської плати. Оплата стягується з платника безпосередньо при здійсненні платежу у вигляді комісії. Комісія на нашому сервісі змінюється залежно від:

 • компанії, послуги якої ви оплачуєте
 • від типу картки, якою ви оплачуєте (VISA, Masterсard)

і становить від 0 до 4% від суми оплати.

Фінансова ліцензія

Компанія ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДАТА ЦЕНТР», яка є власником сервісу iPay.ua, підписала договір про співпрацю з Фінансовою компанією ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНІ ПЛАТІЖНІ РІШЕННЯ».

ФК ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНІ ПЛАТІЖНІ РІШЕННЯ» - фінансова установа, зареєстрована У встановленому законодавством України порядку, яка надає послуги на підставі Ліцензії НБУ (№ 3 від 11.11.2013 року) на переказ грошових коштів.Також ФК ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНІ ПЛАТІЖНІ РІШЕННЯ» приєдналася до Внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий світ» (договір №14 від 11.12.2013 року) та до Міжнародної системи грошових переказів «АVERS» (договір № 126/2014 від 06.10.2014 року).

Власники істотної участі ТОВ «УПР» станом на 16.06.2021

Остаточні ключові учасники ТОВ «УПР» 16.06.2021

Схематичне зображення ТОВ «УПР» 16.06.2021