Постачальникам послуг населенню

Досить часто споживачі не сплачують рахунки за регулярні послуги через брак часу на похід до банку або ж просто забувають строк оплати.

З метою зниження кількості заборгованостей споживачів та підвищення ефективності Вашого бізнесу компанія «Універсальний дата центр» пропонує Вам:

Завдяки iPay.ua споживач, незалежно від місцезнаходження і часу доби, маючи доступ до мережі Інтернет, може перерахувати кошти банківською карткою на розрахунковий рахунок Вашої компанії. За Вашим бажанням сервіс iPay.ua може щодня надавати інформацію про здійснені платежі.

  • Використовувати сервіс інтернет-платежів iPay.ua як додатковий інструмент прийому платежів від споживачів. Оплата послуг за допомогою iPay.ua здійснюється банківськими картками Visa і MasterCard, виданими будь-якими банками світу, на території України та за кордоном, використовуючи сайт www.ipay.ua та послугу інтернет-еквайрингу банка-партнера.

У спеціально впроваджену форму оплати на Вашому сайті або на www.ipay.ua споживач вводить номер рахунку, суму до сплати та підтверджує платіж. Інформація про здійснений платіж миттєво доступна Вам в особистому кабінеті мерчанта - клієнта сервісу iPay.ua. Фактичне зарахування коштів на Ваш розрахунковий рахунок здійснює банк-партнер згідно з внутрішньобанківськими положеннями й умовами договору.

  • Технічну інтеграцію як безпосередньо в www.ipay.ua, так і в сайт Вашої компанії механізму перерахування коштів споживача з його платіжної картки на користь Вашої компанії. Наша технічна служба завжди готова надати всі необхідні консультації.
  • Інформування відвідувачів Вашого інтернет-ресурсу та сайту www.ipay.ua про можливість сплати рахунків через інтернет банківськими картками після укладення договору. Ми готові обговорити взаємовигідні умови проведення спільних маркетингових заходів, спрямованих на інформування споживачів про додаткові переваги Вашої компанії - оплати рахунків онлайн.

Ми завжди готові запропонувати індивідуальні бізнес-рішення, розроблені з урахуванням особливостей Вашого бізнесу.

Запрошуємо до плідної співпраці!

+380 (44) 502-50-75

Skype: ipay.ua