Оплатити послугу тв компанії "Lan4Ever" банківською картою

Сплатити інтернет онлайн за допомогою банківської карти

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.60

Оцінили 104 користувачів

Надавач послуги

380443844600

Успішних оплат Lan4ever (Васильків)

8 075

Остання оплата: 4 дні тому

Оплатити послугу ТВ компанії "Lan4Ever ТВ" банківською картою

 1. Поповнити рахунок ТБ компанії «Lan4Ever» в режимі online
 2. Переваги платежів через інтернет
 3. Кому вигідно користуватися сайтом iPay.ua

Телерадіокомпанія «Міський телевізійний центр» під брендом «Lan4Ever» надає послуги в області телекомунікації в Київській та Черкаській областях. Компанія має високоякісну оптико-волоконну мережу, працює над розширенням покриття і забезпеченням високої якості послуг, що надаються. ТВ компанія «Lan4Ever» має власну магістральну інфраструктуру, радіопокриття і резервовані канали зв'язку.

На сайті компанії для кожного користувача передбачений особистий кабінет, де можна бачити діючий тарифний план і стан рахунку.

Для оплати послуг компанії «Lan4Ever» можна звернутися до відділення будь-якого банку, скористатися картами поповнення рахунку або порталом для online-оплати iPay.ua.

Поповнити рахунок ТБ компанії «Lan4Ever» в режимі online

Сайт електронних платежів iPay.ua дає можливість користувачам оплачувати послуги кабельного і цифрового телебачення в режимі онлайн. Користуючись послугами сервісу можна оплачувати будь-які рахунки з використанням сучасного й безпечного механізму авторизації платіжних карт. Можливість передачі банківських даних клієнтів третім особам повністю виключена.

Для переказу грошей на рахунок ТБ компанії «Lan4Ever» знадобиться пристрій з доступом в мережу інтернет, пластикова карта і кілька хвилин вільного часу. Для поповнення рахунку потрібно знайти на головній сторінці логотип телерадіокомпанії і виконати три простих кроки:

 1. Ввести номер договору абонента компанії і суму абонплати.
 2. Ввести реквізити пластикової карти (номер рахунку, термін дії та код CVV2).
 3. Активувати переклад. Після підтвердження платежу кошти будуть перераховані на рахунок через кілька хвилин.

Важливо зняти обмеження на здійснення інтернет-платежів, якщо такі передбачені банком-імітентом. CVV2-код можна побачити на зворотному боці карти або дізнатися в службі клієнтської підтримки банку, який випустив карту, за телефоном, вказаним на звороті.

Переваги платежів через інтернет

В наш час стрімко розвиваються технології і більше немає необхідності платити за телебачення і інтернет в ощадкасі. Сьогодні до послуг користувачів маса зручних способів, найбезпечнішим і швидким з яких є переклад через платіжний сервіс iPay.ua. Користуючись послугами сайту Ipay.ua, користувачі отримують масу переваг:

 • економію часу;
 • стабільність роботи і швидке перерахування грошей;
 • простий і зрозумілий функціонал;
 • економію грошей на комісіях;
 • вигідну систему бонусів і програму лояльності;
 • безпеку особистих даних.

Універсальний сайт дає можливість реалізувати різні фінансові операції не виходячи з дому чи офісу.

Кому вигідно користуватися сайтом iPay.ua

Послуги інтернет-порталу Ipay.ua доступні всім клієнтам банків, які мають пластикові карти. Одного разу зареєструвавшись на сайті, клієнти сервісу отримують унікальну можливість забути про черги і походах в відділення банків. Так як всі процеси автоматизовані, то можливість помилки з вини «людського фактора» виключається.

Після реєстрації на сайті автоматично генерується особистий кабінет користувача, де можна створювати шаблони, контролювати операції і здійснювати будь-які платежі за кілька кліків мишкою.

Швидкі переведення з iPay.ua – це зручно та безпечно.