ДП "Дарниця-1"

Cплатити комунальні послуги в ДП "Дарниця-1" через інтернет банківською карткою Visa або Mastercard.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

Сервис временно недоступен

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги ДП «Дарниця1» на сайті iPay.ua

Єдина всеукраїнська  система миттєвих платежів iPay.ua  дає можливість всім своїм користувачам  перерахувати кошти за послуги ДП «Дарниця1» онлайн за допомогою платіжної картки Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно перерахувати кошти за комунальні послуги:

 • введіть номер свого особового рахунку
 • виберіть вулицю
 • введіть номер квартири
 • введіть ПІБ
 • введіть суму, яку бажаєте перерахувати
 • введіть свій е-мейл
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш ніж заплатити за послуги  ДП «Дарниця1» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " зазначена сума буде миттєво переведена  з вашої платіжної картки на ваш особовий рахунок. Ось чому сплатити ДП «Дарниця1» через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

Ця житлово-експлуатаційна контора обслуговує такі будинки по Дніпровській набережній: 26-а, 26-б, 26-г, 26-д, 26-к.

ДП «Дарниця-1» здійснює діяльність у сфері управління багатоквартирними будинками. Пріоритетне завдання - надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, що знаходяться в юрисдикції ДП. ДП «Дарниця-1» здійснює комплекс послуг з управління житловим фондом. Сплатити ДП «Дарниця1» онлайн можна у будь-який час, для цього достатньо зайти на наш сайт.

Працівниками ДП проводиться плановий і поточний ремонт спільного майна в житлових будинках. ДП «Дарниця-1» на ввіреній їй території здійснює контроль за обмеженням використання прибудинкових територій. Заплатити за ДП «Дарниця1» в Києві як і в іншіх містах України дуже просто,- достатньо лише завітати на наш сайт.

Взимку здійснюються роботи з прибирання снігу та льоду з прилеглих територій. Влітку здійснюється плановий полив газонів і всіх зелених насаджень.

Керівництвом ДП «Дарниця-1» здійснюється прийом громадян з особистих питань. Раз на квартал співробітники ДП «Дарниця-1» виробляють дослідження будинкових споруд та прибудинкових територій на предмет наявності несанкціонованих гаражів та будівель. Своечасна оплата ДП «Дарниця1» онлайн  дає змогу утримувати прибудинкові території у належному стані. Також ведуться профілактичні роботи з підтримки ліфтів та ліфтових шахт в робочому стані. Також раз на квартал перевіряється стан лічильників у квартирах Власників, знімаються свідчення і перевірятися наявність заборгованості з оплати послуг ДП «Дарниця -1» і супутніх служб. Оплата послуг ДП «Дарниця1» через Інтернет не забере в вас багато часу,  достатньо лише зайти на наш сайт.

Також співробітниками ДП здійснюється суворий контроль за дотриманням протипожежної безпеки. У завдання ДП по запобіганню пожеж входить контроль за станом проходів і сходових кліток. Співробітники ДП стежать, щоб Власники квартир не захаращували проходи особистими речами. Також завданнями ДП «Дарниця-1» є систематичне обстеження дахів , горищ і підвалів на ввіреній йому території.

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро