Переказ з картки на картку

З картки

Номер картки відправника

Дійсна до :

/
Невірно вказані дані

CVV Код

Ваш номер телефону

+380 (00) 000 00 00

Якщо щось піде не так, ми Вам зателефонуємо

На картку

Номер картки одержувача

Номер телефону

Вартість SMS-повідомлення становить 1 грн

Email

Коментар

Сума (грн)

Комісія 1% + 5 грн.

До сплати:

Безпека
переказів

Увага! Акція для приватних карт ОТП Банку до 31.12.2020!

При здійсненні переказу на приватну карту ОТП Банку розмір комісії становить 5 грн. незалежно від суми.

При здійсненні переказу на зарплатні картки ОТП Банку діє стандартна комісія в розмірі 1% + 5 грн.

Ліміти та обмеження

Перекази з картки на картку по Україні

25 256 ₴

Максимальна сума (грн)
переказу з комісією

25

Максимальна кількість всіх
переказів на добу

100

Максимальна кількість
всіх переказів за місяць

75 000 ₴

Максимальна сума (грн) переказів на добу

150 000 ₴

Максимальна сума (грн)
переказів за місяць

ОТП Банк – одна з найбільших вітчизняних фінансових установ, який функціонує на ринку України з 1998 року. Практично весь час свого існування входить в 10-ку найбільших банків нашої країни. Надає весь комплекс банківських продуктів для фізичних і юридичних осіб, але, перш за все, спеціалізується на кредитуванні клієнтів.
На сайті ви можете скористатися послугами з переказу з карти на карту ОТП банку. Все відбувається практично миттєво, виконати операцію можна за допомогою комп'ютера або смартфона, що економить ваш час і сили, адже відпадає необхідність відвідування найближчого відділення.

Як виконати переказ з картки на картку ОТП банку

Здійснити подібну транзакцію можна прямо на сайті. Таку операцію можуть здійснити власники будь-яких карток Visa і MasterCard. Варто зазначити, що виконання переказів через інтернет можливо виключно в національній валюті (гривні). Максимальна сума транзакції становить 25 тис. Грн., В місяць можна здійснити операцій на 150 тис. Грн.
Для того, щоб виконати переказ на рахунок ОТП банку, необхідно скористатися онлайн-формою. Вам необхідно ввести лише номер картки, її термін дії та CVV-код, свій мобільний телефон, а також номер картки одержувача, ніякі додаткові відомості не потрібні. Комісія за переказ досягає 5 грн., Також оплачується 1 відсоток від суми операції.

Швидкий і безпечний переказ з карти на карту ОТП банку в Україні

Виконання таких операцій гарантує вам своєчасне зарахування коштів на рахунок одержувача. Як ваші персональні дані, так і персональні дані одержувача нікому не передаються. Для підтвердження операції необхідно буде ввести код, який прийде вам за допомогою СМС-повідомлення. Сайт надійно захищений від хакерських атак, так що ймовірність втрати коштів у результаті дій зловмисників зводиться до нуля. При цьому можливі перекази не тільки на карти ОТП Банку, але також і на рахунки будь-яких інших фінансових установ.

Швидкість здійснення транзакції

Оперативність виконання таких операцій залежить від правил роботи банку-одержувача коштів. У більшості випадків процедура виконується практично миттєво, так що гроші впадуть на рахунок через кілька хвилин. Ви можете скористатися послугами повідомлення одержувача через електронну пошту або СМС-повідомлення.

Чи можна отримати квитанцію про переведення

Ви можете роздрукувати квитанцію про виконання банківського переказу як відразу після здійснення транзакції, так і в будь-яке інше необхідне вам час. Інформація про операції зберігається в архівах протягом тривалого періоду, при цьому ви завжди можете отримати до неї доступ.

Питання щодо переказу?

  • Пн - Пт 8:00 – 22:00
  • Суб - Вс 9:00 – 21:00