Переказ з картки на картку

З картки

Номер картки відправника

Дійсна до :

/
Невірно вказані дані

CVV Код

Ваш номер телефону

+380 (00) 000 00 00

Якщо щось піде не так, ми Вам зателефонуємо

На картку

Номер картки одержувача

Номер телефону

Вартість SMS-повідомлення становить 1 грн

Email

Коментар

Сума (грн)

Комісія 1% + 5 грн.

До сплати:

Безпека
переказів

Ліміти та обмеження

Перекази з картки на картку по Україні

25 256 ₴ *

Максимальна сума (грн)
переказу з комісією

25

Максимальна кількість всіх
переказів на добу

100

Максимальна кількість
всіх переказів за місяць

150 000 ₴

Максимальна сума (грн)
переказів за місяць

*максимальний ліміт на добу для платіжних карток АТ "ОТП БАНК" 10 000 грн (змінити можна за допомогою додатку банку OTP Bank UA)

Переказ з картки на картку ОТП Банк

ОТП Банк – одна з найбільших вітчизняних фінансових установ, яка функціонує на ринку України з 1998 року. Практично весь час свого існування входить у десятку найбільших банків нашої країни. Надає весь комплекс банківських послуг для фізичних і юридичних осіб, але, перш за все, спеціалізується на кредитуванні клієнтів.
Одна із найпопулярніших послуг – це переказ з карти на карту ОТП банку. Виконати операцію можна на сайті практично миттєво за допомогою комп'ютера або смартфона. Це в рази економить ваш час і сили, адже відпадає необхідність відвідувати найближче відділення банку.

Як виконати переказ з картки на картку ОТП банку

Здійснити подібну транзакцію можна прямо на сайті. Операція доступна для власників будь-яких карток Visa і MasterCard. Варто зазначити, що перекази через інтернет відбуваються виключно в національній валюті (гривні). Максимальна сума транзакції становить 25 тис. грн. У місяць можна здійснити операцій на суму 150 тис. грн.
Для того, щоб виконати переказ на рахунок ОТП банку, скористайтеся онлайн-формою на нашому сайті. Вам необхідно ввести лише номер картки, її строк дії, CVV-код, свій мобільний телефон, а також номер картки одержувача. Жодні додаткові відомості не потрібні. Комісія за переказ сягає не більше 5 грн. Також оплачується 1% від суми операції.

Швидкий і безпечний переказ з карти на карту ОТП банку в Україні

За допомогою таких операцій кошти своєчасно надійдуть на рахунок одержувача. Як ваші персональні дані, так і персональні дані одержувача нікому не передаються. Для підтвердження операції необхідно ввести код, який ви отримаєте у СМС-повідомленні. Сайт надійно захищений від хакерських атак, тому ймовірність втрати коштів у результаті дій зловмисників зводиться до нуля. При цьому можливі перекази не лише на картки ОТП Банку, але і на рахунки будь-яких інших фінансових установ.

Швидкість здійснення транзакції

Оперативність проведення карткових переказів залежить від правил роботи банку-одержувача коштів. У більшості випадків процедура виконується практично миттєво, так що гроші потраплять на рахунок за декілька хвилин. Ви можете повідомити одержувача про переказ через електронну пошту або СМС-повідомлення.

Чи можна отримати квитанцію про зарахування коштів?

Ви можете роздрукувати квитанцію про виконання банківського переказу як відразу після здійснення транзакції, так і в будь-який зручний для вас час. Інформація про операції зберігається в електронних архівах упродовж тривалого періоду, при цьому ви завжди можете отримати до неї доступ.

Питання щодо переказу?

  • Пн - Пт 8:00 – 22:00
  • Суб - Вс 9:00 – 21:00