The card transfer

From card

The Sender’s Card Number

Valid to :

/
Incorrect data

CVV Code

Your phone number

+380 (00) 000 00 00

If something goes wrong, we will call you

To card

Beneficiary card number

Phone number

The cost of an SMS message is 1 UAH

Email

Comment

Amount (UAH)

Fee 1% + 5 UAH.

К оплате:

Transfers
security

Limits and restrictions

Transfers from card to card in Ukraine

25 256 ₴ *

Maximum amount of transfer (UAH) with commission

25

Maximum number of all transfers per day

100

"Maximum number of all transfers per month"

150 000 ₴

Maximum amount of transfer (UAH) per month

*the maximum daily limit for payment cards of JSC "OTP BANK" is UAH 10,000 (you can change it using the OTP Bank UA)

Переказ з картки на картку ОТП Банк

ОТП Банк – одна з найбільших вітчизняних фінансових установ, який функціонує на ринку України з 1998 року. Практично весь час свого існування входить в 10-ку найбільших банків нашої країни. Надає весь комплекс банківських продуктів для фізичних і юридичних осіб, але, перш за все, спеціалізується на кредитуванні клієнтів.
На сайті ви можете скористатися послугами з перекладу з карти на карту ОТП банку. Все відбувається практично миттєво, виконати операцію можна за допомогою комп'ютера або смартфона, що економить ваш час і сили, адже відпадає необхідність відвідування найближчого відділення.

Як виконати переказ з картки на картку ОТП банку

Здійснити подібну транзакцію можна прямо на сайті. Таку операцію можуть здійснити власники будь-яких карток Visa і MasterCard. Варто зазначити, що виконання перекладів через інтернет можливо виключно в національній валюті (гривні). Максимальна сума транзакції становить 25 тис. Грн., В місяць можна здійснити операцій на 150 тис. Грн.
Для того, щоб виконати переклад на рахунок ОТП банку, необхідно скористатися онлайн-формою. Вам необхідно ввести лише номер картки, її термін дії та CVV-код, свій мобільний телефон, а також номер картки одержувача, ніякі додаткові відомості не потрібні. Комісія за переказ досягає 5 грн., Також оплачується 1 відсоток від суми операції.

Швидкий і безпечний переказ з карти на карту ОТП банку в Україні

Виконання таких операцій гарантує вам своєчасне зарахування коштів на рахунок одержувача. Як ваші персональні дані, так і персональні дані одержувача нікому не передаються. Для підтвердження операції необхідно буде ввести код, який прийде вам за допомогою СМС-повідомлення. Сайт надійно захищений від хакерських атак, так що ймовірність втрати коштів у результаті дій зловмисників зводиться до нуля. При цьому можливі переклади не тільки на карти ОТП Банку, але також і на рахунки будь-яких інших фінансових установ.

Швидкість здійснення транзакції

Оперативність виконання таких операцій залежить від правил роботи банку-одержувача коштів. У більшості випадків процедура виконується практично миттєво, так що гроші впадуть на рахунок через кілька хвилин. Ви можете скористатися послугами повідомлення одержувача через електронну пошту або СМС-повідомлення.

Чи можна отримати квитанцію про переведення

Ви можете роздрукувати квитанцію про виконання банківського переказу як відразу після здійснення транзакції, так і в будь-яке інше необхідне вам час. Інформація про операції зберігається в архівах протягом тривалого періоду, при цьому ви завжди можете отримати до неї доступ.

Any question about transfer?

  • Mon - Fri 8:00 – 22:00
  • Суб - Вс 9:00 – 21:00