Погашення споживчих кредитів онлайн

Номер кредитного договору - 10-значне число, яке Ви можете дізнатися, подивившись документи на оформлення кредиту, або зателефонувавши в Банк або скориставшись послугою онлайн банкінгу OTPSMART

Зверніть увагу, що внесені гроші зараховуються в рахунок погашення кредиту на наступний банківський день.

Комісія по карткам ОТП банк не стягується. Для карток інших банків комісія складає 2%+2 грн.

Валюта кредиту - тільки гривня. Погасити кредит можна як за допомогою платіжної картки АТ ОТП Банк, так і карткою VISA / MasterCard, емітованої будь-яким іншим українським банком.

Увага: оплата можлива тільки картками, які не мають обмежень на здійснення Інтернет-розрахунків.


Ви ще не маєте платіжну картку від OTP Bank? Оформіть її прямо зараз - не встаючи зі зручного крісла! А відділення банку Вам потрібно буде відвідати один раз - тільки для того, щоб забрати Вашу карту. OTP Bank дбає про ваш час!

Вже є платіжна карта від OTP Bank? Тоді Вам обовязково потрібно підключити послугу SMS-банкінг - адже це постійний контроль і безпека Ваших коштів!

Є питання? Телефонуйте до Інформаційного центру і отримаєте консультацію!

Більш детальну інформацію що до процесу оплати кредиту Ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами Інформаційного центру iPay:

тел.: 0 800 60 11 60, +38 (044) 502-11-60 (цілодобово, вартість дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора зв'язку), або по електронній пошті: help@ipay.ua

Більш детальну інформацію по кредиту Ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами Інформаційного центру:

тел .: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора зв'язку);

з'єднання з Інформаційним центром за Skype otpbank_inf (Звертаємо Вашу увагу, що з'єднання з Інформаційним центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з'єднання якщо ви чуєте тишу) .