Купити залізничні квитки онлайн

Остаточна вартість квитка буде видно безпосередньо перед оплатою.

Купити залізничні квитки сьогодні можна не тільки в касах вокзалу. Замовити залізничні квитки через інтернет можна  в тому числі і на нашому сайті.

Сам процес замовлення квитка достатньо простий і дає можливість самостійного підбору відповідного рейсу за часом і датою. Забронювати залізничні квитки дуже просто. Потрібно вибрати станцію,  з якої ви будете вирушати, станцію прибуття та час відправлення.

На нашому порталі ipay.ua ви завжди зможете швидко замовити залізничні квитки онлайн. Вам потрібно лише вибрати дату подорожі та вімкнути пошук маршрутів. Після цього ви можете вибрати з результатів пошуку маршрут, який вам підходить. Для того, щоб стровири замовлення, необхідно зазначити своє ПІБ, свій е-мейл та номер свого мобільного телефону.

Вам потрібно мати власну скриньку електронної пошти, тому що на неї буде відправлена інформація, пов'язана з виконанням вашого замовлення.

Після створення вашого замовлення, ви можете купити залізничні квитки по Україні. Заплатити можна як банківськовською карткою, так і електроними грошима.

Купити залізничні квитки в Києві можна на будь-які поїзди міжміських напрямків України. Квитки на поїзд можуть бути декількох видів. В даний момент існує три типи залізничних квитків: паперовий квиток, інтернет-замовлення квитка (квиток з відкладеним друком), електронний квиток.

У кожному разі, код інтернет-замовлення дає право на його обмін на залізничні квитки в касі не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення поїзда.

Електронні залізничні квитки онлайн є повноцінними проїзними документами. Купивши такий квиток, ви просто показуєте його провіднику коли сідаєте в поїзд. Провідник зчитує QR -код квитка.  Бронювання залізничного квитки в мережі - це дуже просто, не викличе складнощів навіть у людини мало знайомої з інтернетом.

Вартість залізничного квитка буває різною. Вона залежить від комфорту пасажира під час подорожі. Найдешевші квитки в «загальному» вагоні, найдорожчі - «СВ». Ціни залізничних квитків формуються з декількох складових: плацкарта, вартість самого квитка, страховий збір, комісія та ПДВ. Плацкарта - це частина ціни залізничного квитка, яка є вартістю проїзду на поїзді у вагоні відповідного класу. Вартість самого квитка - включає витрати на експлуатацію поїзда, витрати на електроенергію і утримання інфраструктури залізниці.