Виграйте абонемент* на
відвідування мережі фітнес
клубів Sport life!

Зареєструйте платіж або переказ і станьте учасником розіграшу одного з 3-х абонементів* мережі фітнес клубів SPORT LIFE.

Здійсніть платіж на сайті iPay.ua або на сайті партнера

Сплатіть будь-яку послугу або зробіть грошовий переказ на сайті iPay.ua, або на сайтах партнерів.

Зареєструйтеся на цій сторінці

Введіть свої контактні дані, а також номер платежу або переказу і зареєструйтеся як учасник акції..

Ви стали учасником розіграшу

Беріть участь в розіграші одного з 3-х абонементів* мережі фітнес клубів SPORT LIFE

Більше успішних транзакцій - більше шансів!

Реєстрація учасника

*Умови акції

  • 1. Спільна акція від сервісу iPay.ua та мережі фітнес клубів SPORT LIFE проводиться в період з 01.08.2017 по 30.09.2017.
  • 2. Кожен користувач, який здійснив платіж або переказ на сайті сервісу iPay.ua або на сайтах партнерів, де є можливість здійснити платіж через сервіс iPay.ua, в період дії акції може стати учасником розіграшу одної з 3-х клубних карток "Класік" на 3 місяці фітнес-клубу SPORT LIFE.
  • 3. Щоб стати учасником розіграшу, необхідно зареєструвати платіж/переказ на сторінці акції. Транзакція має бути здійснена в період дії акції.
  • 4. Переможці будуть визначені 02.10.2017 за допомогою незалежного сервісу https://www.random.org/. Результати розіграшу будуть опубліковані на сторінці iPay.ua в соц. мережі Facebook протягом тижня після закінчення акції.
  • 5. У розіграші бере участь кожен зареєстрований платіж/переказ. Чим більше платежів - тим більше шансів стати переможцем.
подарувати добро