Переказ коштів з Європи в Україну

Переказуйте гроші з картки Mastercard європейського банку на картку Mastercard будь-якого банку України


Сервіс iPay.ua Не бере комісію з одержувача. Однак, банк, що випустив карту одержувачу, може стягувати комісію з одержувача за зарахування коштів. Цю інформацію Одержувачу слід уточнити у своєму банку.

Які карти можуть використовуватися для переказу коштів?

Для переказу коштів з однієї платіжної картки на іншу можуть використовуватися карти Mastercard. Prepaid-карти і бізнес-карти не можуть використовуватися для переказу коштів через даний сервіс. Якщо ви володієте картою Mastercard виданою на ваше ім'я, але вона не працює, то зверніться в банк, який вам її видав.

Як швидко зараховуються гроші на рахунок одержувача?

Як правило, гроші зараховуються на рахунок одержувача протягом декількох хвилин. Однак, в деяких випадках переказ може бути зарахований банком одержувача протягом двох годин.

Чи платить одержувач комісію за переказ?

Комісія з одержувача не стягується. Однак, банк, що випустив карту одержувачу, може стягувати комісію з одержувача за зарахування коштів. Цю інформацію Одержувачу слід уточнити у своєму банку.

Чи необхідна реєстрація для здійснення переказу?

Ні, для здійснення переказу коштів не обовязково бути зареєстрованим користувачем. Однак, без наявності облікового запису ви будете обмежені лімітом переказу не більше 50 євро за день.

Які дані одержувача я повинен надати?

Просто вкажіть імя та номер платіжної картки одержувача. Потім ми зробимо переказ на зазначену вами карту.

Як я можу підтвердити транзакцію?

Транзакція зроблена через сервіс iPay.ua забезпечується таким же рівнем захисту, як і інші операції з платіжними картами в Інтернеті. Згідно з правилами платежів на мобільних пристроях і в Інтернеті кожна транзакція перевіряється власником картки за допомогою введення коду CVC2.

Які обмеження діють на транзакції?

З метою підвищення безпеки на сервісі iPay.ua введені деякі обмеження на проведення транзакцій. Денний ліміт визначає максимальну кількість транзакцій, які ви можете зробити за один день, а щомісячний ліміт визначає максимальний обсяг транзакцій, які ви можете зробити за один місяць.

Чи можу я збільшити ліміт на проведення транзакцій?

Так, у вас є можливість зареєструватися на сервісі iPay.ua за допомогою Email адреси. Зареєстровані і верифіковані користувачі мають більш високий ліміт по транзакціях.

Дотримання правил PCI DSS

Сервіс iPay.ua працює відповідно до вимог платіжної системи Mastercard і стандартів безпеки Індустрії Платіжних Карток (Payment Card Industry Data Security Standards). Всі дані, що зберігаються в системі, захищені спеціальними сертифікатами та процедурами безпеки. Ми використовуємо найкращі політики безпеки електронних транзакцій, і нам довіряють безліч партнерів і тисячі клієнтів.

Ліміти транзакцій

Мінімальна сума для переказу - 1 євро

Без авторизації:
- денний ліміт: 50 Євро;
- щомісячний ліміт: 50 Євро.

З попередньої авторизацією:
- денний ліміт: 150 Євро;
- щомісячний ліміт: 1000 Євро.

Комісія і курс валют

Комісія за переказ стягується з Відправника переказу і дорівнює 2% + 1 євро від суми переказу.
При розходженні валюти рахунку і валюти операції банк-емітент може виконати конвертацію за власним курсом, а також, може стягувати додаткову комісію.
Поточний курс відображається після заповнення полів з сумою.

Повернутися

служба підтримки

  • Пн - Пт 8:00 – 22:00 (UTC+2)
  • Суб - Вс 9:00 – 21:00 (UTC+2)