Оплатити і моментально отримати поліс онлайн-страхування

Сервіс онлайн-платежів iPay.ua і страхова компанія "Арсенал.Страхування" роблять онлайн-страхування ще більш доступним.
Зовсім недавно було запущено покупку поліса ОСАЦВ онлайн. І раніше автостраховку можна було купити в інтернеті - на сайті страхових компаній, банків або сервісів-онлайн платежів. Однак iPay.ua і "Арсенал.Страхування" дають можливість не тільки замовити автостраховку онлайн. Ці сервіси дають можливість моментально отримати електронний поліс відразу після оплати ОСАЦВ на сайті iPay.ua. Не потрібно ніяких паперових документів - онлайн-страховка доступна відразу в електронному вигляді. Не потрібно також нікуди їхати, щоб отримати електронний поліс.
Доступна страховка для будь-якого виду транспорту: мото-, легкове авто, вантажівка, автобус, причіп. Є пакети страхування для авто з різним об'ємом двигуна. iPay.ua - перший в Україні сервіс онлайн-платежів, який надає швидку страховку авто в електронному вигляді.
Також iPay.ua і "Арсенал. Страхування "дають можливість придбати онлайн страховку для туризму та житла. І туристичний поліс, і страхування житла можна купити на сайті сервісу онлайн-платежів за лічені хвилини.
подарувати добро