Благодійна пожертва у фонд "Корпус Свободи"

Благодійна пожертва через інтернет здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard..

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як перерахувати кошти Корпусу Свободи на сайті iPay.ua

Платіжна система iPay.ua  (миттєвий прийом платежів) надає можливість пожертвувати кошти Корпусу Свобди  через  інтернет користуючись лише платіжною карткою. Для цього будь-якому громадянину  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard.

Завдяки системі iPay.ua  користувачі у будь-якому місті України можуть  пожертвувати кошти Корпусу Свободи онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб здійснити пожертву:

  • введіть ваше ПІБ
  • вкажіть призначення платежу
  • введіть суму, яку хочете внести на свій особовий рахунок
  • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перед тим як перерахувати кошти Корпусу Свободи -  ретельно перевірте всю введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " введена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок Корпусу Свободи.

Громадська організація «Корпус Свободи» почала свою історію в березні 2011 року. Ідея організації - об'єднання зусиль людей для боротьби за свободи, права людини і справедливість. Передумовою організації стало бажання вплинути на проблему відсутності з боку держави в Україні поваги до індивідуальної свободи кожної людини. Внести пожертви Корпусу Свободи онлайн для захисту свободи людини можна на нашому сайті, це бистро та зручно.

В Україні існує велика кількість порушень соціальних, економічних та громадянських прав людини. У 2011 році Корпус Свободи провів комплекс тренінгів та дві тематичні дискусії. Так почалася історія Корпусу. Також корпус неодноразово проводив тренінги на тему «Права людини при затриманні міліцією». Пожертвувати кошти Корпусу Свободи через Інтернет можна на нащому сайті. Для цього вам потрібна лише платіжна картка.

Корпус Свободи організовує навчальні заходи (практикуми, семінари, школи) для того, щоб якомога більше людей розуміли свої права, вміли їх захищати і реалізовувати. Розуміння прав людини дозволяє краще зрозуміти поняття «рівності», «толерантності», «індивідуалізму людини», які формують повагу до цінностей прав людини і надалі можуть попереджати грубі порушення. Також Корпус Свободи діє юридично - надає юридичну підтримку тим, хто цього потребує. Внести пожертви Корпусу Свободи через Інтернет можна дуже швидко, - для цього лише потрібно завітати на наш сайт.

Перед тим як почати співпрацю, активісти Корпуси Свободи ретельно перевіряють потенційних партнерів. Корпус Свободи завжди радий допомозі, але погоджується приймати її тільки від партнерів, які дотримуються дотримання прав людини у своїй діяльності. Корпус Свободи ні за яких обставин не співпрацює і відмовляється від допомоги, яку можуть пропонувати релігійні організації (будь-якої конфесії чи належності), церкви, політики чи політичні партії. Але пожертвувати кошти Корпусу Свободи онлайн можуть як фізичні, так і юридичні особи.