World of Tanks

Поповнення World of Tanks онлайн банківською карткою Visa або MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як поповнити «World of Tanks» онлайн на сайті iPay.ua

Всеукраїнський сайт інтернет-платежів iPay.ua, який дозволяє користувачам поповнити «World of Tanks» через інтернет за допомогою платіжної карти. Користувач повинен лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати свій ID.

Для того, щоб вчасно перевести кошти:

  • введіть ID
  • введіть суму, яку бажаєте перерахувати
  • введіть свій е-мейл
  • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перед тим, як перерахувати кошти - перевірте введену Вами інформацію. Після того, як буде натиснута кнопка «Сплатити», зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки та переведена на рахунок «World of Tanks». Ось чому сплатити World of Tanks через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

World of Tanks - браузерна гра в реальному часі. Жанр - аркадний танковий симулятор. Ігровий світ часів Другої світової війни. Гра була розроблена білоруської студією Wargaming.net. Концепція гри базується на командних танкових битвах. Презентація російської версії гри відбулася в 2010 році. На сьогоднішній день в грі 60 млн. акаунтів. Сплатити World of Tanks онлайн завдяки нашому сайту тепер зручно та швидко.

У «World of Tanks» гравці включаються до битви відразу ж, без попередніх ігор в одиночному режимі. Беручи участь у боях, гравець заробляє «кредити», тренує екіпаж і накопичує очки досвіду для отримання доступу до нових вузлів та бойовим машинам. Кожна модель бронетехніки має ряд вузлів - знаряддя, вежу, - які можна замінити на більш досконалі зразки . Покращувати свої танки можна в «ангарі» , в перервах між боями. Заплатити за World of Tanks в Києві можна не виходячі з дому, для цього достатньо лише завітати на наш сайт.

Ігровий процес в «World of Tanks» грунтується на битві двох випадково підібраних команд по 15 користувачів - при цьому в одній команді можуть поєднуватися танки різних націй і років випуску , реальні танки і експериментальні моделі. Перемога зараховується тоді, коли були знищені всі танки противника або була захоплена його база. Спілкування між гравцями відбувається через текстовий чат або голосом. Якщо танк гравця був знищений, то гравець вибуває з бою. Але він може спостерігати за боєм або покинути поле бою, відправившись в ангар. Тут він може взяти новий танк і відправитися в бій. Оплата World of Tanks онлайн завдяки нашому сайту можлива цілодобово.

У грі реалізована рейтингова система, яка відображає список перемог і поразок гравця. Ігрова валюта в грі - це «золото» і «кредити». «Кредити» нараховуються за проведені гравцем бої, причому винагороджуються як перемога команди в цілому, так і індивідуальні досягнення гравців; «Золото» може бути придбане за реальні гроші. Деякі можливості гри стають доступними тільки за умови оплати «золотом». Оплата послуг World of Tanks через Інтернет сьогодні займе у вас лічені хвилини.