Поповнення рахунку "Eureka"!

Поповнити рахунок Eureka банківською карткою Visa або MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як поповнити рахунок «Eureka» через інтернет на сайті iPay.ua

Завдяки сервісу iPay.ua користувачі можуть поповнити рахунок EUREKA онлайн банківською картою Visa або MasterCard без реєстрації. Покласти гроші на баланс можна як на власний рахунок, так і на рахунок мобільного телефону іншого абонента оператора EUREKA. Щоб поповнити EUREKA вам знадобиться тільки доступ до мережі Інтернет та банківська карта будь-якого банку світу.

На цій сторінці введіть:

  • номер вашого мобільного телефону оператора EUREKA
  • ту суму, на яку ви хочете поповнити рахунок кредитною карткою

Натисніть кнопку "Продовжити". На наступній сторінці введіть дані вашої карти:

  • 16 -значний номер картки (цифри вказані на карті)
  • кінцева дата дії картки - місяць і рік
  • CVV - код (тризначна цифра на звороті карти)

до оплати приймаються картки Visa або MasterCard.

Перед тим як перерахувати гроші ретельно перевірте введену Вами інформацію. Зазначена Вами сума при поповненні рахунку буде миттєво перерахована з Вашої платіжної картки на рахунок мобільного телефону, як тільки Ви натисните кнопку "Сплатити". Сплатити Eurika через інтернет сьогодні можна зручно і шввидко. Достатньо мати доступ до мережі Інтернет.

EUREKA - це бренд міжнародної роумінг - зв'язку, створений чеської телекомунікаційною компанією Travel Telecommunikation s.r.o.

EUREKA пропонує такі послуги:

EUREKA WEB - phone

Дозволяє абонентам здійснювати дзвінки на будь-які телефони безпосередньо з сайту компанії. При користуванні EUREKA WEB - phone абонент не прив'язаний до якогось місця (користуватися даною послугою можна з будь-якої точки , де можливе підключення до Інтернет) , а також дзвінки за кордон за низькими тарифами. Оплата Eurika онлайн дозволяє активувати більшість популярних тарифів, завдяки чьоми Ви і далі зможете насолоджуватися якісним зв’язком.

Телефонія SIP

Це сучасний різновид телефонного зв'язку, яка використовує мережу Інтернет для передачі голосу. Кожному SIP- абоненту надається телефонний номер, з якого є можливість здійснювати вихідні дзвінки та прийматися вхідні дзвінки та повідомлення . Абонент не прив'язаний до якогось місця ( користуватися даною послугою можна з будь-якої точки , де існує підключення до Інтернет). Заплатити за Eurika в Київі сьогодні дуже просто, - достатньо мати доступ ло мережі Інтернет.

Гарні номери

Зазвичай такі номери складаються з однакових цифр , або мають певні чергування груп цифр. " Красиві " номери розподілені на три класи: " платинові " ( platinum ) , "золоті" ( gold ) і " срібні " ( silver ). Оплата послуг Eurika через Інтернет дає можливість Вам придбати ці номери у власність.

Переказ коштів

Ця послуга дуже зручна , коли в одного з Ваших близьких під час подорожі закінчилися кошти на рахунку і використання послуг призупинено. Ви можете миттєво їм допомогти і перевести кошти з Вашого рахунку, або сплатити Eurika онлайн.

Крім поповнення рахунку Eurika вам доступне: