4.9 54
 

Благодійний фонд "Педіатри проти раку"

Перерахувати кошти через інтернет за допомогою банківської картки Visa або MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як пожертвувати кошти БФ «Педіатри проти раку» на сайті iPay.ua

Всеукраїнська система по роботі з платежами iPay.ua  дозволяє всім своїм бажаючим швидко та зручно пожертвувати кошти  БФ «Педіатри проти раку» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щобзручно перерахувати кошти БФ «Педіатри проти раку»:

  • надрукуйте ваш коментар
  • введіть суму, яку бажаєте пожертвувати
  • введіть свій е-мейл
  • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш ніж перерахувати кошти  БФ «Педіатри проти раку» - перевірте зазаначену Вами інформацію. Після того, як буде натиснута кнопка "Сплатити" зазначена сума буде миттєво перерахована  з вашої платіжної картки на рахунок Фонду. Ось чому внести пожертви БФ «Педіатри проти раку» онлайн зручніше чим будь-яким іншим способом.

Благодійний фонд «Педіатри проти раку» був створений в 2008 році. Ви можете пожертвувати кошти на лікування раку у дітей і допомогу онкохворим. Пожертвувати кошти БФ «Педіатри проти раку» через Інтернет тепер дуже просто, достатньо лише зайти на наш сайт.

У проектах фонду - сприяння розвитку належних умов для лікування дитячої онкології в Україні. Пріоритетне завдання - це будівництво реабілітаційного центру. Колектив фонду сподівається, що його робота стане основою зміни сприйняття дитячої онкології в Українському суспільстві. Організація прагне донести до українців думку, що рак у дитячому віці - це не остаточний вирок. Ви можете надати допомогу хворим на рак перевівши кошти в фонд «Педіатри проти раку». Внести пожертви БФ «Педіатри проти раку» через  Інтернет ви можете у будь-який час, для цього достатньо завітати на наш сайт.

Створюючи БФ «Педіатри проти раку», його команда ставила перед собою різноманітні завдання. Це насамперед, - розробка нових і впровадження вже існуючих сучасних технологій для забезпечення діагностики, лікування і реабілітації онкохворих дітей. Також Фонд працює над профілактокій багатьох онкологічних патологій. Пожертвувати кошти БФ «Педіатри проти раку» онлайн ви можете прямо зараз, завітавши на наш сайт.

БФ здійснює допомогу дітям з особливими потребами. У завдання Фонду входить і матеріальне забезпечення профілактичних, діагностичних, лікувальних, реабілітаційних, наукових та освітніх баз. На сайті організації є всі необхідні матеріали про донорство. Також будь-хто може заповнити анкету донора. Крім цього приймаються пожертвування на лікування раку.

Підвищення кваліфікації медичного персоналу, що працює з онкохворими дітьми - також є завданням Фонду. Організація активно пропагує медичні знання населенню України. Працівники БФ надають посильну допомогу роботі волонтерів при дитячих онкологічних клініках. Ви можете стати волонтером або пожертвувати кошти на лікування раку у дітей.

Розкажіть про проблему дитячих онкологічних захворюваннях у своєму блозі - можливо це дозволить допомогти пацієнтам або пожертвуйте кошти на користь дітей хворіють на рак.