Погашення споживчих кредитів онлайн

Номер кредитного договору - 10-значне число, яке Ви можете дізнатися, подивившись документи на оформлення кредиту, або зателефонувавши в Банк або скориставшись послугою онлайн банкінгу OTPSMART

*

Введіть номер рахунку

*

Введіть номер телефону

Зверніть увагу, що внесені гроші зараховуються в рахунок погашення кредиту на наступний банківський день.

Валюта кредиту – лише гривня. Погасити кредит можна як за допомогою платіжної картки АТ ОТП Банк, так і картою VISA / MasterCard, емітованої будь-яким іншим українським банком.

Увага: оплата можлива лише картами, які не мають обмежень на здійснення Інтернет-розрахунків.


Ви ще не маєте платіжну картку від OTP Bank? Оформіть її прямо зараз – не встаючи зі зручного крісла! А відділення банку Вам треба буде відвідати один раз – тільки для того, щоб забрати Вашу карту. OTP Bank піклується про ваш час!

Вже є платіжна картка від OTP Bank? Тоді Вам обов’язково потрібно підключити послугу SMS-банкінг – адже це постійний контроль та безпека Ваших коштів!

Є питання? Зателефонуйте в Інформаційний центр і отримаєте консультацію!

Більш детальну інформацію Ви можете отримати, зателефонувавши за телефонами Інформаційного центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора зв’язку);
  • з’єднання з Інформаційним центром за Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Інформаційним центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).