4.9 1145
 

Сплатити Vega Телефония

Cплата телефонного зв'язку через інтернет здійснюється банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  картки

 • 3

  підтвердження
  платежу

*

Введіть номер телефону

*
Mінімум 5.00 грн. / Максимум 300.00 грн.

Введіть суму в гривнях

 
 

Введіть Email для отримання квитанції про сплату

Введіть Ваш Email

loyalty program by d.ua and ipay.ua

Отримуйте бонуси після оплати!

Натискаючи кнопку "Продовжити" Ви погоджуєтеся з умовами публічного договоруЯк сплатити послуги телефонного зв'язку «Vega Телефонія» на сайті iPay.ua

Сайт  iPay.ua – це Всеукраїнський сайт інтернет-платежів, і тут  Ви маєте можливість заплатити за телефоний зв’язок, що був наданий компанією «Vega».  Заплатити можна за допогою банківської картки Visa або MasterCard. За поповнення не стягується ніякої додаткової комісії. Для того, щоб заплатити за послуги «Vega», Вам знадобиться тільки доступ в інтернет та Ваша банківська карта будь-якого банку світу.

На цій сторінці введіть номер вашого телефону «Vega» та суму в гривнях, яку ви хочете перерахувати з кредитної або банківської картки. На наступній сторінці введіть дані вашої карти:

 • 16-значний номер картки (цифри вказані на карті)
 • термін дії картки - місяць і рік
 • CVV - код (тризначна цифра на звороті карти)

до оплати приймаються картки Visa або MasterCard.

Вказана Вами  сума для поповнення рахунку буде миттєво перерахована з Вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок після натискання кнопки "Сплатити". Оплата за телефонний звязок надійде якнайшвидше.

Компанія «Vega» з'явилася на ринку України в 2008 році. Компанія «Vega» представлена ​​в 47 містах України. Сьогодні  сплатити Vega Телефонія через інтернет  дуже просто, достатньо скористатися послугами нашого сайту.

Компанія «Vega» пропонує такі послуги телефонного зв'язку для корпоративних клієнтів і фізичних осіб:

З компанією «Vega» Ви у будь-який час можете користуватися якісним телефонним зв’язком, заплатити за Vega Телефонія в Києві можна на нашому сайті.

Новий пакет «Vega Business» дозволяє абонентам вибрати для себе найбільш відповідну комбінацію за кількістю телефонних ліній і швидкості доступу до мережі Інтернет. «Vega Business» починає діяти при одночасному підключенні послуг телефонії і доступу до мережі Інтернет. Сплатити Vega Телефонія онлайн дуже просто, достатньо мати банківську карту та завітати на наш сайт. Оплата здійснюється в онлайн режимі.

При цьому підключення Телефонії здійснюється за допомогою аналогової лінії або IP- лінії, а доступ до мережі Інтернет - за технологією ADSL.

Переваги пакету «Vega Business» в тому, що абонент заощаджує 50 % в порівнянні зі стандартними тарифами на послуги зв'язку, в тому випадку якби він підключав послуги телефонії і доступу до мережі Інтернет окремо.

Для фізичних осіб компанія «Vega» надає наступні послуги:

 • Цілодобова технічна підтримка;
 • Можливість вибрати телефоний номер;

Вигідні спеціальні пропозиції при одночасному підключенні телефонії і доступу до мережі Інтернет;

Навіть при існуючому підключенні до будь-якого Інтернет-провайдера, у абонентів компанії «Vega» є можливість підключення IP-телефонної лінії. Оплата Vega Телефонія онлайн дозволяє активувати даний тарифний план.

Вартість підключення для фізичних осіб - 84 грн.

 • Абонентська плата - 31 грн.
 • Вартість дзвінків на місцеві номери - 0,054 грн / хв
 • Вартість дзвінка в межах України - 0,60 грн / хв
 • Вартість дзвінка на телефони будь-яких мобільних операторів - 1,2 грн / хв

Тепер не потрібно багато часу, щоб заплатити Vega Телефонія - оплата послуг Vega Телефонія через Інтернет доступна на нашому сайті.

За допомогою iPay.ua ви можете оплатити послуги Vega, а також:

внести оплату за Київстар >>>

внести оплату за МТС >>>

внести оплату за Лайф >>>

внести оплату за дитячий садок >>>

 
×

Сплачуй Телефонний зв'язок iPay.ua і вигравай Samsung Galaxy J3!

Деталі акції