Оплата послуг ТОВ Сумське підприємство обслуговування житла

банківською карткою Visa або MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Оплата комунальних послуг ТОВ Сумське підприємство обслуговування житла через інтернет.

На сайті iPay.ua жителі міста Суми, будинки яких обслуговує комунальне підприємство ТОВ Сумське підприємство обслуговування житла, можуть оплатити комунальні послуги через інтернет.

Оплата комунальних послуг ТОВ Сумське підприємство обслуговування житла здійснюється на цій сторінці банківською карткою (на банківській картці, якою можна розраховуватися в інтернеті, обов'язково повинен бути логотип Visa або MasterCard). Банківська картка – це будь-яка пластикова картка, яку вам видав банк, наприклад, для отримання зарплати, кредиту, депозиту тощо.

Для того щоб оплатити комунальні рахунки ТОВ Сумське підприємство обслуговування житла, потрібно ввести номер особового рахунку (номер особового рахунку вказаний на квитанції, яку платник комунальних послуг щомісяця отримує до сплати), а також суму до сплати. Потім, перейшовши на наступну сторінку оплати, потрібно вказати інформацію про банківську картку (16-значний номер картки, термін дії картки та CVV-код (три цифри на зворотному боці картки)). Наявність цієї інформації дозволить банку перерахувати кошти за комунальні послуги з вашої картки на розрахунковий рахунок ТОВ Сумське підприємство обслуговування житла через інтернет. На наступній сторінці платежу ви можете ознайомитися з усіма введеними даними платежу і комісією. Оплата комунальних послуг через інтернет Суми здійснюється з комісією. Розмір комісії залежить від типу банківської картки і величини суми оплати. Ознайомлення з комісією відбувається до здійснення платежу. Тільки натиснувши на кнопку згоди на сторінці, де відображена комісія, кошти з вашої картки будуть переведені на рахунок ТОВ Сумське підприємство обслуговування житла.

Айпей юей

У разі виникнення будь-яких питань/проблем при поповненні рахунку звертайтеся в нашу службу тех. підтримки.

На сайті iPay Ви можете поповнити рахунок таких операторів мобільного зв'язку:

На сайті iPay Ви можете також поповнити рахунок таких операторів мобільного зв'язку: