Оплата послуг "Цифрал-сервіс"

Оплатити домофон в м.Київ через інтернет банківською картою Visa, MasterCard або ПРОСТІР .
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

Сервис временно недоступен

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити за домофон в Києві через інтернет.

iPay.ua – це Всеукраїнська система платежів, яка дозволяє користувачам здіснити оплату комунальних послуг «Цифрал-сервіс»  через  інтернет за допомогою платіжної карти. Користувач повинен  лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Для того, щоб вчасно перевести кошти:

 • введіть номер особового рахунку
 • введіть суму, яку бажаєте перерахувати
 • введіть свій е-мейл
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш ніж перевести кошти - перевірте введену Вами інформацію. Після того, як буде натиснута кнопка «Сплатити», зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок компанії «Цифрал-сервіс». Ось чому сплатити «Цифрал-сервіс» (Київ) через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

Компанія «Цифрал -сервіс» почала свою роботу в 2005 році. Також саме цього року компанія почала поставки, монтаж і технічне обслуговування багатоквартирного аудіо-та відео- домофонного обладнання на території України. Сплатити «Цифрал-сервіс» (Київ) онлайн  можна швидко та зручно, для цього лише потрібно завітати на наш сайт.

Сьогодні «ЦИФРАЛ -СЕРВІС» здійснює щоквартальне проведення в під'їздах планово -профілактичних робіт домофонних систем, що зводить до мінімуму ймовірність поломки домофонів, які знаходяться на обслуговуванні. Ремонт здійснюється протягом 3-36 годин з моменту оформлення заявки. При необхідності компанія підтримує естетично приємний вигляд дверей під'їзду за рахунок щорічного проведення фарбувальних робіт. «ЦИФРАЛ -СЕРВІС» постійно проводить модернізацію обладнання. Компанія надає можливість оформляти заявки через Internet на установку і ремонт домофона, доставку ключів, індивідуальне підключення, можливість самостійно формувати квитанції на оплату, отримувати консультації фахівців та інше. Заплатити за «Цифрал-сервіс» (Київ) в Києві та в іншому місті України дуже просто, достатньо лише зайти на наш сайт та ввести дані платежу.

Вартість комплекту обладнання для однієї квартири фіксована. Мешканці, що бажають встановити домофон не несуть додаткових витрат за тих сусідів, які відмовилися від установки трубки у себе в квартирі. Оплата «Цифрал-сервіс» Київ (Київ) онлайн доступна у будь-який час.

Монтаж багатоквартирної аудіодомофона системи здійснюється:

 • при бажанні 51 % і більше жителів під'їзду ( 75 % і більше в малоквартирних під'їздах ), після укладення договору на монтаж домофонної системи CYFRAL.
 • після внесення попередньої оплати в розмірі 1000,00 грн.
 • Остаточний розрахунок здійснюється протягом 3 -х робочих днів після монтажу домофонної системи та підписання акту виконаних робіт. Щомісячна оплата послуг «Цифрал-сервіс» (Київ) через Інтернет дає змогу користуватися послугами компанії в подальшому.
Подробнее...
Скрыть

подарувати добро