Роза вітрів

Онлайн сплата турів Роза Вітрів банківською карткою Visa або MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як купити тури агенства Роза вітрів через IPay.ua

Сайт інтернет-платежів iPay.ua пропонує сплатити туристичну подорож через інтернет, використовуючи тільки платіжну картку. Для цього будь-якому клієнту туристичної фірми потрібно тільки мати банківську картку Visa або MasterCard. Саме тому купити тури з України тепер дуже легко. Для цього достатньо зайти на наш сайт.

Влітку і взимку багато хто прагне відправитися у подорож. На літо припадає пора відпусток, коли багато вирішують поїхати на море або відправляються в екзотичні країни. Ціни на тури з Києва в цей час можуть бути дуже демократичними, адже у багатьох туристів є шанс придбати гарячу путівку. Взимку ж у багатьох організаціях різдвяні канікули тривають більше тижня, тому співробітники мають можливість вирушити в подорож. Продаж турів з Києва в цей час року особливо популярна.

Але розібратися в різноманітті турів, що пропонуються туроператорами, буває дуже складно. Тому, краще всього звернутися до тих, хто займається туристичним бізнесом не один рік і чудово розбирається в даному питанні.

Туристична фірма «Роза вітрів» не один рік працює на ринку України. Дана компанія зарекомендувала себе тільки з найкращої сторони. Основний напрямок роботи Роза вітрів - тури з Києва. Але компанія допоможе вам придбати путівки і в інших містах України.

Кожен під словом «відпочинок» розуміє щось своє. Але можна точно сказати, що фахівці компанії «Роза вітрів» знайдуть підхід до будь-якого клієнта. Тим, хто любить «пасивний» відпочинок порадять курорт з відмінними чистими пляжами. Тим туристам, які обожнюють пам'ятки, - порекомендують країну або місто з цікавою історією та багатою культурною спадщиною.

Вартість турів в Роза Вітрів дуже різноманітна. Туристичні поїздки в інші країни вже давно перестали бути привілеєм заможних людей. Сьогодні багато студентів, маючи обмежений бюджет, можуть дозволити собі невелику подорож по Європі.

Туристична фірма «Роза Вітрів» пропонує своїм клієнтам купити тури через інтернет. Достатньо зайти на сайт ipay, витратити кілька хвилин, і ось ви вже щасливий володар путівки. Тепер не потрібно йти в агенцію, вивчати рекламні проспекти, порівнювати ціни в готелях, шукати квитки. Продаж турів онлайн на нашому сайті позбавить вас від усіх цих проблем.