МЖК "Оболонь Комфорт" (комунальні послуги)

Cплатити комунальні послуги МЖК "Оболонь Комфорт" через інтернет банківською карткою Visa або Mastercard.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

Сервис временно недоступен

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги «Оболонь Комфорт» на сайті iPay.ua

Сайт платежів iPay.ua  надає можливість всім своїм користувачам  заплатити за комунальні послуги компанії  «Оболонь Комфорт» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно стплатити за послуги:

 • введіть ваш номер особового рахунку в компанії «Оболонь Комфорт»
 • введіть суму, яку бажаєте перевести на на свій особовий рахунок
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш заплатити за послуги  компанії «Оболонь Комфорт» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок. Ось чому сплатити Оболонь Комфорт через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

Компанія «Молодіжний житловий комплекс ( МЖК ) «Оболонь» була створена в 1988 році рішенням районного комітету комсомолу Мінського (нині Оболонського) району міста Києва.

Першим об'єктом, який побудувала компанія, став житловий будинок по проспекту Героїв Сталінграда, 14 -Б на Оболоні. Зараз у компанії працює понад 1000 співробітників.

Компанія побудувала в цілому 550 000 кв.м житла та об'єктів соціальної сфери. Сплатити Оболонь Комфорт онлайн за комунальні послуги можна, скориставшись послугами нашого сайту.

Компанія будує комфортні будинки, які відповідають всім сучасним вимогам - цегляні будинки з поліпшеною індивідуальним плануванням , монолітно- каркасні будинки з навісними вентильованими фасадами. Використання саме таких фасадів дозволило поліпшити теплотехнічні характеристики будинків і дало можливість застосовувати сучасні оздоблювальні матеріали. Оплата послуг Оболонь Комфорт через Інтернет

за комунальні послуги можлива на нашому сайті.

За час існування компанії географія її будівництва давно досягла за межі Оболоні. Її силами зведено будинки в Печерському, Солом'янському, Деснянському районах столиці.

магазини, спортивні зали, дитячі садки, перукарні, ресторани . Компанія також приділяє значну увагу благоустрою та озеленення території . Житловий комплекс "Оболонь Комфорт" забезпечений всією необхідною для комфорту і продуктивної роботи сучасної людини інфраструктурою, яка включає в себе зручну територію, що охороняється підземний паркінг і гостьову автостоянку , всі необхідні засоби зв'язку, офісні та торгові приміщення, дитячий майданчик, а також впорядковану прилеглу територію. Своєчасна оплата Оболонь Комфорт онлайн дозволить зберігати у належному стані Ваш будинок, та придудинкову теріторію.

 Навколо будинків створені ошатні місця для відпочинку та прогулянок, висаджуються дерева, а на клумбах підносяться альпійські гірки з екзотичними квітами та кущами.

Щоб заплатити за Оболонь Комфорт в Києві за рахунком, не потрібно нікуди ходити, - оплата послуг цієї компанії доступна на нашому сайті.

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро