5 Сплата комунальних послуг по Муніципальній карті м.Дніпропетровськ онлайн банківською картою Visa або Mastercard — iPay.ua
4,8 2499
 

Оплата по Муніципальній карті в м. Дніпро

Сплата комунальних послуг через інтернет за допомогою банківської карти

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як сплатити по Муніципальній карті на сайті iPay.ua

iPay.ua – це Всеукраїнська система платежів, яка дозволяє мешкацям Дніпропетровська сплатити комунальні послуги по Муніципальній карті  через  інтернет за допомогою банківської карти. Користувач повинен  лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер своєї Муніципальної карти.

Сайт платежів iPay.ua  надає можливість всім сплатити комунальні послуги по Муніципальній карті онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно перевести кошти:

  • введіть номер своєї Муніципальної карти
  • введіть суму, яку бажаєте перерахувати
  • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Після натискання кнопки "Сплатити" ретельно перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Введена сума буде миттєво перерахована.

Мешканцям Дніпропетровська тепер не потрібно стояти в черзі в банк, намагаючись оплатити комунальні послуги. У них є можливість отримати Муніципальну карту, з якою оплата будь-яких комунальних послуг суттєво спрощується. Муніципальна картка - це картка, яка має унікальний номер та перелік всіх комунальних підприємств з особовими рахунками. Власник може сплатити по Муніципальній карті через інтернет комунальні послуги в будь-якому пункті прийому платежів, не заповнюючи при цьому квитанції. Для того, щоб дізнатися нові реквізити комунальних служб або суму своєї заборгованості, не потрібно відвідувати установи комунальних служб.

За номером муніципальної картки касир приймає оплату за комунальні послуги та видає квитанції по кожному платежу. Сплатити комунальні послуги в Дніпропетровську онлайн можна, скориставшись електронним сервісом прийому платежів.

Щоб отримати муніципальну карту, клієнту необхідно один раз принести в приймальний пункт всі свої розрахункові книжки або квитанції з актуальними реквізитами на даний період підприємств комунальних послуг. Оплата комунальних послуг в Дніпропетровську онлайн  може бути здійснена на нашому сайті по прийому платежів. Муніципальна карта видається абсолютно безкоштовно.

Кожен мешканець Дніпропетровська, який отримав муніципальну карту з переліком комунальних підприємств, - може отримати довідку про свою заборгованості набагато швидше, ніж було раніше. А заборгованість заплатити комунальні послуги в Дніпропетровську можна майже миттєво. Вона буде автоматично зарахована на рахунки комунальних підприємств.

Муніципальна картка дає можливість не зберігати старі квитанції. Історія всіх операцій надійно зберігається протягом декількох років. Кожен мешканець міста може отримати довідку про всі свої розрахунках з будь комунальної служби за будь-який період часу. Клієнт може переглянути або отримати квитанції на свою електронну пошту  (e-mail). Також можна замовити послугу доставки квитанцій додому.

Оплата комунальних послуг в Дніпропетровську через Інтернет може бути здійснена на сайті сервісу по прийому платежів.

Ви також маєте можливість: