Оплата "Дніпрогаз"

Cплатити газ у м. Дніпропетровськ через інтернет банківською карткою Visa або MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як сплатити послуги «Дніпрогаз» на сайті iPay.ua

Всеукраїнська система платежів iPay.ua дозволяє абонентам «Дніпрогаз» сплатити за газ в Дніпропетровську через інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

На сайті iPay.ua користувачі мають змогу поповнити рахунок «Дніпрогаз» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

  • введіть ваш номер особового рахунку в «Дніпрогаз»
  • введіть суму на яку хочете поповнити особовий рахунок
  • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш ніж сплатити за газ перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити" зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок. Ось чому сплатити Дніпрогаз через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

Служба газового господарства міста Дніпропетровська була заснована 17 серпня 1957 року. У цей день Дніпропетровськ отримав природний газ з Шебелинського родовища. До кінця 1957 року вже було прокладено 52 км газопроводів, 1 ГРС, 6 ГРП, був поданий природний газ жителям більше 2 тисяч квартир та 7 опалювальних котелень. Сплатити газ Дніпрогаз онлайн Ви можете на нашому сайті, для цього Вам потрібна лише платіжна кратка.

У 1977 році «Дніпрогазі» була вирішена проблема - стикування засобів телемеханіки з електронною обчислювальною технікою. Враховуючи значний досвід з обліку обсягу газу , наявність потужної метрологічної служби з урахуванням ряду пропозицій «Дніпрогазу», «Укргаз» рекомендував колективу бути головним супровідником з розробки лічильників і розходовимірювачів наступного покоління – ультразвукових. Своєчасна оплата Дніпрогаз онлайн сприяє тому, що газ до Вашої оселі буде постачатися завжди вчасно.

У березні 1994 року державне підприємство «Дніпрогаз» реорганізовано шляхом корпоратизації у ВАТ. У 1995 році відділенням Фонду держмайна України по Дніпропетровській області було прийнято рішення про приватизацію підприємства. У другій половині 2006 року підприємство увійшло до складу компаній «ГАЗЕКС - Україна», що входить до газорозподільний холдинг ТОВ «ГАЗЕКС - Менеджмент» (Росія).

Сьогодні «Дніпрогаз» є основним постачальником природного газу в місті Дніпропетровську. Своєчасна оплата послуг Дніпрогаз через Інтернет

дозволяє користуватися послугами газоспоживання і надалі.

Послугами газопостачання користуються як організації, так і фізичні особи. На сьогоднішній день (2013) для фізичних осіб діють такі тарифи:

  • Ціна за кубометр за наявності лічильника 0,7254 грн.
  • Ціна за кубометр при відсутності лічильника 0,7980 грн.

Тепер не потрібно багато часу, щоб заплатити за Дніпрогаз в Києві - оплата послуг цієї компанії доступна на нашому сайті.

Крім послуг «Дніпрогаз» ви також можете сплатити 

комунальні послуги в Дніпропетровську онлайн >>>

електроенергію в Дніпропетровсьій області онлайн >>>

інтернет Воля Кабель >>>

інтернет Тріолан >>>

а також

поповнити Київстар, МТС, Лайф, Білайн