Перевезення інвалідів

Як здійснюється перевезення тяжкохворих пасажирів та інвалідів? Як здійснюється перевезення інвалідів у візках?
Як здійснюється перевезення пасажирів з відсутністю зору або слуху?  

Як здійснюється перевезення тяжкохворих пасажирів та інвалідів?

Пасажири, фізична або психічні стан яких може викликати побоювання за їх здоров'я допускаються до авіаперельоту по пред'явленні довідки лікувального закладу про те, що переліт їм не протипоказаний, а також зазначені спеціальні умови перевезення. Для хворих та інвалідів медичні препарати, складне крісло (коляска), милиці перевозяться безкоштовно і не включаються в норму безкоштовного провозу багажу.

Перевезення тяжкохворих пасажирів і хворих на ношах здійснюється з супроводжуючими особами, які забезпечують догляд за хворим у польоті.

Як здійснюється перевезення інвалідів у візках?

Перевезення інвалідів в колясці (електроколяски, доладному кріслі), які не мають можливості самостійно пересуватися на борту повітряного судна, проводиться з супроводжуючими особами. У разі погодження з авіакомпанією перевезення інвалідів у візку може здійснюватися без супроводжуючих осіб.

Крісло (коляска) перевозиться безкоштовно і не включається в норму безкоштовного провозу багажу. При перевезенні інваліда на електроколяски, електроколяски перевозиться на повітряному судні як зареєстрований багаж (понад норму безкоштовного провозу багажу).

Як здійснюється перевезення пасажирів з відсутністю зору або слуху?

Пасажир з відсутністю зору перевозиться з супроводжуючою особою або в супроводі собаки-поводиря, на яку повинен матися сертифікат про спеціальне навчання. Крім того, перевезення пасажира з відсутністю зору може здійснюватися під наглядом співробітників авіакомпанії. Для цього необхідно попереднє узгодження перевезення з авіакомпанією.