Оплата авіаквитків

Якими способами я можу оплатити авіаквитки на сайті? Як мені повернуть гроші при поверненні авіаквитка?
Як мені відзвітувати перед бухгалтерією про покупку квитка своєю карткою? Чому мені прийшло два оповіщення про зняття коштів з картки?  

Якими способами я можу оплатити авіаквитки на сайті?

Найшвидший спосіб - пластиковою карткою на сайті iPay.ua. Оплата послуг з авторизацією картки через інтернет відбувається через авторизаційний сервер з використанням банківських кредитних карток наступних платіжних систем: 
 
• VISA (Visa Classic, Visa Gold, Visa Platinum) 
 
• MasterCard (MasterСard Mass, MasterСard Gold, MasterСard Platinum).

Для здійснення платежу вам буде потрібно повідомити дані вашої пластикової карти. Передача цих відомостей здійснюється з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки. Дані будуть повідомлені тільки на авторизаційний сервер по захищеному каналу (протокол SSL 3.0). Інформація передається в зашифрованому вигляді і зберігається тільки на спеціалізованому сервері платіжної системи.

Як мені повернуть гроші при поверненні авіаквитка?

Сума повернення залежить від правил застосування тарифу. Після її узгодження з пасажиром, грошові кошти повертаються строго на карту, з якою здійснювалася покупка. iPay.ua відправляє дані постачальнику послуги Anywayanyday, а той, у свою чергу, направляє в банк - еквайєр розпорядження на повернення коштів в той же день. Проте надходження грошових коштів на карту відбувається в терміни, що відповідають умовам роботи банку - емітента (той, що випустив карту). В окремих випадках надходження коштів може відбуватися в терміни до місяця, - це залежить від умов роботи вашого банку.

Як мені відзвітувати перед бухгалтерією про покупку квитка своєю карткою?

Якщо відряджений працівник використовує для поїздки електронний авіаквиток, то виправдувальними документами для визнання витрат з метою оподаткування прибутку можуть бути роздрукована маршрутна квитанція і посадковий талон. 
 
Увага! Дублікати посадочних талонів не видаються. Тому просимо вас зберігати талони, отримані при посадці в літак! Підтвердженням оплати є виписка з розрахункового рахунку вашої картки, яку ви можете отримати у вашому банку.

Чому мені прийшло два оповіщення про зняття коштів з картки?

Грошові кошти з карти користувача знімаються в 2 етапи: 
  • після бронювання кошти в повному обсязі суми замовлення блокуються на карті користувача для підтвердження кредітоспобності власника карти, 
  • після оформлення електронного квитка раніше заблоковані грошові кошти знімаються з карти.

У разі неможливості оформлення електронного квитка на обрані рейси, раніше заблоковані кошти в повному обсязі розблокуються. У разі повернення авіаквитка, якщо це передбачено правилами застосування тарифу, грошові кошти повернуться за мінусом штрафів авіакомпанії (якщо вони передбачені правилами застосування тарифу), послуг за оформлення авіаквитка і послуг за повернення авіаквитка на ту карту, яка використовувалася при оплаті.