Ігри та програми

швидко та безпечно поповнити рахунок ігор банківською карткою.

 

Поповнення рахунку в онлайн іграх World of TanksШляхи історіїВарвариВікінгиГерої,GameNetZzima.comTanki Online безпосередньо, а також через сервіс Xsolla.

 

Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua пропонує рішення, за допомогою якого можнапоповнити рахунок онлайн гри через інтернет. На сайті iPay.ua можна:

Також на сайті iPay.ua ви можете поповнити свій рахунок в онлайн грі через термінал оплати Xsolla.

Як купити золото World of Tanks, як купити монети удачі Шляхи Історії, як купити ігрову валюту Варвари або поповнити рахунок Танки ОнлайнВікінги тощо? Для цього вам знадобиться банківська картка Visa або MasterCard. Це може бути платіжна картка, випущена будь-яким банком світу.

Поповнення балансу в грі здійснюється миттєво, після того як ви введете інформацію про себе (наприклад, email, ваш нік у грі або інший ігровий ідентифікатор), суму, на яку ви хочете поповнити баланс у грі, а також інформацію про вашу банківську картку і підтвердите платіж. Поповнений рахунок в онлайн грі надасть вам значні переваги перед іншими гравцями. Наприклад, в онлайн грі World of Tanks за золото ви можете купити преміум аккаунт, преміум техніку тощо.