5 2
 

Благодійний фонд "Благомай"

Фінансова допомога на користь фонду через інтернет здійснюється банківською карткою Visa, MasterCard.

 

Сервис временно недоступен.

 

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як пожертвувати кошти БФ «Благомай» на сайті iPay.ua

Всеукраїнський сайт онлайн-переказів   iPay.ua дає змогу всім бажаючим пожертвувати кошти БФ «Благомай» через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому громадянину  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard. Ось чому пожертвувати  кошти БФ «Благомай» через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

Для того, щоб внести пожертви БФ «Благомай»:

  • введіть ваш особовий мобільний номер 
  • зазначте ваш е-мейл
  • введіть ім’я та прізвище
  • введіть суму, яку бажаєте перерахувати
  • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Жертвуючи  кошти БФ «Благомай» - ретельно перевірте всю введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " вказана вамисума буде миттєво переведена з вашої платіжної картки на рахунок БФ «Благомай».

Місія фонду полягає в поширенні ідей благодійності та допомоги нужденним. Робота Благодійного фонду «Благомай» здатна покращити життя багатьох людей на території України. Основний напрямок діяльності фонду - допомога дітям, які перебувають в дитячих будинках. А також адаптація таких дітей до реального життя. Концепція діяльності фонду - «від людей до людей», тобто брати участь в проектах фонду «Благомай» може будь-яка людина незалежно від його фінансового стану, національності та інших відмінностей.

Благодійний фонд «Благомай» випускає журнал «Благомай Magazine». Журнал присвячений проблемам поширення благодійництва в Україні. Журнал ділиться зі своїми читачами особистим досвідом відомих благодійників. У журналі можна знайти коментарі професійних експертів, посилання на корисну літературу і кіно. Пожертвувати кошти БФ «Благомай» онлайн може кожен охочий за допомогою нашого сайту.

Благодійний фонд «Благомай» здійснює допомогу дитячим будинкам , притулкам , дитячим будинкам сімейного типу, центрам соціально -психологічної реабілітації дітей, які знаходяться на території України. Філія Фонду є і у Дніпропетровській області. З інших районів є можливість внести пожертви БФ «Благомай» через Інтернет можна в онлайн режимі на сайті Ipay.ua.

Серед благодійників Фонду такі компанії як: «Кока-Кола», «Вольво», «Анкор».

Одна з програм Фонду - «Спорт-фокус». Вона спрямована на залучення в спортивне життя дітей з дитячих будинків. У рамках цієї програми активісти Фонду розгорнули ряд заходів щодо закупівлі спортивного інвентарю для дитячих будинків і притулків. Інший напрямок цієї програми - це обладнання спортивних залів і майданчиків необхідними тренажерами , вело- тренажерами , біговими доріжками, штангами, гантелями, боксерськими «грушами», баскетбольними кільцями, придбання спортивної форми і аксесуарів, придбанні нагородної атрибутики. Внести пожертви БФ «Благомай» онлайн стало зовсім просто з приходом інтернет технологій у фінансову сферу.