Оплати інтернет і отримай 500 грн у подарунок до свята 8 Березня від FF.UA та iPay.ua!

Міжнародний жіночий день не за горами. І якщо ви досі не знаєте, що подарувати своїй дівчині, дружині, сестрі чи мамі, беріть участь в акції від Всеукраїнського сервісу прийому платежів в інтернеті iPay.ua і Всеукраїнської служби доставки квітів і подарунків FF.UA.

Ви можете взяти участь в акції та виграти один з трех сертифікатів на 500 гривень кожен від FF.UA, оплативши послуги інтернету свого інтернет-провайдера на сайті www.iPay.ua. Сертифікат можна використати для придбання квітів та подарунків на сайті FF.UA.

Тривалість акції – з 25 лютого по 5 березня включно. В акції автоматично беруть участь усі власники банківських карток, які в цей період зареєструвалися і заплатили за послугу свого інтернет-провайдера на сайті www.iPay.ua. Якщо ви вже зареєстровані на сайті iPay.ua, вам достатньо оплатити послуги вашого інтернет-провайдера в зазначений період, не виходячи з вашого облікового запису на сайті iPay.ua!Сертифікати будуть вручені переможцям 6-7 березня.

 

УМОВИ АКЦІЇ

ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

Співорганізаторами акції (надалі - Акція) є Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua (далі -iPay.ua) і Всеукраїнська служба доставки квітів по Україні FF.UA (далі - FF.UA).

ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

Тривалість акції - з 25.02.2013 р. до 05.03.2013 р. включно.

Акція проводиться на території України.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ

Участь в Акції беруть усі повнолітні зареєстровані на сайті www.iPay.ua власники банківських карток, які здійснили хоча б один платіж за послуги свого інтернет-провайдера в період проведення Акції на сайтіwww.iPay.ua.

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

Для того щоб взяти участь в Акції власнику банківської картки необхідно в період проведення Акції:

1. Зареєструватися на сайті www.iPay.ua і вказати під час реєстрації свою адресу електронної пошти і номер мобільного телефону.

2. Здійснити хоча б один платіж на сайті www.iPay.ua за інтернет, не виходячи з власного облікового запису.Якщо власник банківської картки вже зареєстрований на сайті iPay.ua, для участі в Акції йому необхідно ввійти в свій обліковий запис і зробити хоча б один платіж за інтернет. Кількість можливих платежів не обмежена.

ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

Подарунком Акції є сертифікат на 500 гривень від FF.UA, на який Переможець Акції може купити подарунок або квіти на сайті FF.UA з доставкою по Україні.

 У випадку, якщо Переможець не використовує повну суму сертифіката при замовленні на сайті FF.UA, то залишок суми знижки може бути використаний при наступному замовленні. Сертифікат може покривати всю вартість замовлення, включно доставки.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Після завершення періоду Акції, а саме 6 березня 2013, iPay.ua, згідно з власної бази транзакцій і бази зареєстрованих користувачів на сайті iPay.ua, окремо для кожного Учасника Акції присвоює унікальний номер. Формування переліку Унікальних номерів є остаточним і не підлягає оскарженню Учасниками Акції. iPay.ua шляхом випадкової комп'ютерної вибірки з єдиного Переліку Унікальних номерів вибирає переможців.

ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ

6 березня 2013 iPay.ua телефоном і електронною поштою повідомляє переможцю про виграш. iPay.ua і FF.UA не несуть відповідальність за те, що Учасники Акції вкажуть під час реєстрації на сайті www.iPay.ua неправильний номер мобільного телефону або / та адресу електронної пошти.

Власники банківських карток, беручи участь в акції, автоматично дають свою згоду на передачу їх персональних даних компанії FF.UA.

Доставка придбаного подарунка / квітів здійснюється з 7 березня 2013 р. за вказаними переможцями адресами.

ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ

У разі відсутності у Переможців Акції можливості скористатися / отримати сертифікат / подарунок Акції через будь-яких особистих причин у строки, встановлені даними Умовами Акції, будь-яка матеріальна компенсація не передбачена.

У випадку, якщо Переможці Акції з якихось причин не можуть отримати Подарунок Акції особисто,

Подарунок Акції може бути отриманий Представником таких Переможців Акції.

iPay.ua не несе відповідальності в разі, якщо необхідний абоненту інтернет-провайдер не приймає платежі від своїх клієнтів через Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua.

Організатори звільняються від будь-якої відповідальності щодо подарунку Акції після їх одержання Переможцями Акції.

 

Своєю участю в Акції Переможці підтверджують свою повну та безумовну згоду на використання наданої інформації, в тому числі персональних даних, Організаторами для цілей цієї акції, а також маркетинговою та / або будь-який інший метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю та інших матеріалів про нього в рекламних цілях.

 

Переможці Акції мають право відмовитися від отримання Сертифікату / Подарунку Акції.

Подарунок / Сертифікат не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим.

iPay.ua не несе відповідальність за якість і доставку Подарунка Переможцям Акції.

Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції.

Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються їх виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймають Організатори. Рішення Організаторів є остаточним і не підлягає оскарженню.