Акція! ЛІТО БЕЗ ЧЕРГ з сервісом iPay.ua!

З 1 липня по 31 серпня 2013 Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua за підтримки VISA - проводить акцію «ЛІТО БЕЗ ЧЕРГ».
 
Під час проведення акції, всі власники карток VISA, які зареєструвалися в особистому кабінеті на офіційному сайті www.iPay.ua і оплатили комунальні послуги Комунального підприємства «ГІОЦ» по квитанціям, надрукованними Комунальним підприємством"Головний інформаційно-обчислювальний центр" (КП «ГІОЦ») за допомогою платіжної системи iPay.ua, автоматично стають учасниками розіграшу призів:
 
- подарункові сертифікати на придбання товару в мережі Brocard;
- подарункові сертифікати на відвідування Центру медичної косметології.
 
Після завершення Акції, шляхом випадкової комп'ютерної вибірки, визначається Переможець.
Оповіщення проводиться в період в період з 09.09.2013г. по 30.09.2013г.
 

УМОВИ АКЦІЇ «ЛІТО БЕЗ ЧЕРГ»

ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

Організатором акції (надалі – Акція) є ТОВ «Універсальний дата центр» (надалі – iPay.ua)

ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

Період проведення Акції – з 01.07.2013 р. по 31.08.2013 р. включно.

Акція проводиться на території міста Києва.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ

Участь в Акції беруть усі власники банківських карток Visa, які здійснили хоча б один платіж за допомогою картки Visa за комунальні послуги КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» у період проведення Акції на сайті www.iPay.ua.

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

Для того щоб взяти участь в Акції держателю банківської картки Visa необхідно в період проведення Акції мінімум один раз оплатити комунальні послуги Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» за допомогою банківської картки Visa, виданої будь-яким банком світу. Після оплати необхідно зареєструватися на сайті iPay.ua (для незареєстрованих користувачів).

ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

Усього серед учасників Акції після завершення Акції буде розіграно:

 20 (двадцять) подарункових сертифікатів Brocard на суму 100 грн кожен,

10 подарункових сертифікатів на відвідування Центру медичної косметології на суму 500 грн кожен.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Після завершення періоду проведення Акції iPay.ua, згідно з власної бази транзакцій, окремо для платежу кожного Учасника Акції присвоює унікальний номер. Формування переліку унікальних номерів є остаточним і не підлягає оскарженню. Потім iPay.ua шляхом випадкової комп'ютерної вибірки з єдиного переліку унікальних номерів вибирає Переможців Акції.

Вибір переможців буде здійснено в період з 02.09.2013 р. по 06.09.2013 р.

ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ

У період з 09.09.2013 р. по 30.09.2013 р. iPay.ua зобов'язується поінформувати Переможців Акції про виграш. Організатор Акції не несе відповідальність, якщо Переможець Акції через які-небудь причини не зможе ознайомитися з інформацією про виграш.

ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ

У разі відсутності у Переможця Акції можливості скористатися / отримати подарунок через будь-які особисті причини у строки, встановлені даними Умовами Акції, будь-яка матеріальна компенсація не передбачена.

У разі, якщо Переможець Акції з яких-небудь причин не може отримати Подарунок Акції особисто, Подарунок Акції може бути отриманий Представником Переможця Акції відповідно до законодавства України.

Організатор Акції звільняється від будь-якої відповідальності щодо Подарунку Акції після отримання подарунка Переможцем Акції.

Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на використання їхніх персональних даних, зокрема BIN-кодів карток і номерів авторизації платежів, і передачі їх третім особам, зокрема компанії Visa і банку-емітенту картки, з метою визначення Переможців Акції.

Своєю участю в Акції Переможці Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на використання їхніх персональних даних Організатором Акції з маркетинговою метою та / або з будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на безкоштовне використання їхніх імен, прізвищ, фотографій, інтерв'ю та інших матеріалів про них в рекламних цілях.

Переможець Акції має право відмовитися від отримання Подарунку Акції.

Подарунок не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим.

Організатор Акції не несе відповідальність за якість і доставку Подарунку Переможцям Акції.

Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції.

Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, рішення приймає Організатор Акції. Рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.