Акція від iPay.ua: Найкращі парфуми – для найкращих!

З 12.03.2013 р. по 07.05.2013 р. кожен користувач iPay.ua може отримати в подарунок туалетну водуDolce&Gabbana, беручи участь в акції «Найкращі парфуми - для найкращих!». На вибір можна отримати в подарунок чоловічий або жіночий аромат Dolce&Gabbana.

Як виграти туалетну воду Dolce&Gabbana? Поповніть рахунок мобільного або CDMA телефону на будь-яку суму і після поповнення введіть вашу адресу електронної пошти в спеціальне поле, яке автоматично з’являється на сторінці, де повідомляється про успішний платіж.

Протягом місяця ЩОТИЖНЯ будуть розігруватися парфуми Dolce&Gabbana - парфуми для обраних!

Беріть участь! Команда iPay.ua вболіває за вас).

Акція: Найкращі парфуми – для найкращих!

ПРАВИЛА АКЦІЇ «НАЙКРАЩІ ПАРФУМИ – ДЛЯ НАЙКРАЩИХ»

ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

Організатором акції (далі - Акція) є Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua (далі - iPay.ua).

ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

Тривалість акції - з 12.03.2013 р. по 07.05.2013 р. включно.

Акція проводиться на території України.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ

Участь в Акції беруть усі власники банківських карток, які здійснили хоча б одну оплату послуг мобільного зв'язку на сайті www.iPay.ua одного з наступних операторів мобільного зв'язку:«Київстар»life«МТС-Ураїна»Beeline, «СDMA-Україна», «Інтертелеком», «Тримоб», Travel Sim абоEureka.

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

Для того щоб взяти участь в Акції власнику банківської картки необхідно в період проведення Акції:

1. Оплатити послуги мобільного зв'язку на сайті www.iPay.ua одного з наступних операторів мобільного зв'язку:  «Київстар»life«МТС-Ураїна»Beeline, «СDMA-Україна», «Інтертелеком», «Тримоб», Travel Sim або Eureka.

2. Після оплати на сторінці з інформацією про успішний платіж залишити свою адресу електронної пошти.

ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

Подарунком Акції є туалетна вода Dolce&Gabana.

Усього під час Акції буде розіграно 4 флакона туалетної води Dolce&Gabana 50 мл кожен.

Переможець може вибрати чоловічий чи жіночий аромат туалетної води Dolce&Gabana.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Туалетна вода Dolce&Gabana у кількості одного флакона буде розігруватися серед учасників щотижня в період проведення Акції. Після завершення кожного тижня Акції, а саме 20.03.2013 р., 27.03.2013 р., 03.04.2013 р., 10.04.2013 р., 17.04.2013 р., 24.04.2013 р., 01.05.2013 р., 08.05.2013 р., iPay.ua, згідно з власною базою транзакцій і базою адрес електронних пошт власників банківських карток, які після оплати послуг мобільного зв'язку  «Київстар»life«МТС-Ураїна»Beeline, «СDMA-Україна», «Інтертелеком», «Тримоб», Travel Sim або Eureka та залишили свою адресу електронної пошти на сайті iPay.ua, окремо для кожного Учасника Акції присвоює унікальний номер. Формування переліку Унікальних номерів є остаточним і не підлягає оскарженню Учасниками Акції. iPay.ua шляхом випадкової комп'ютерної вибірки з єдиного Переліку Унікальних номерів вибирає переможців.

Учасники Акції, серед яких вже проводився розіграш призу, можуть взяти участь подальшому розіграші, тільки зробивши мінімум ще одну оплату мобільного зв'язку та знову залишивши свою адресу електронної пошти після оплати.

ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ

iPay.ua повідомляє власнику банківської картки, який переміг в Акції, про виграш після закінчення кожного тижня Акції, а саме: 20.03.2013 р., 27.03.2013 р., 03.04.2013 р., 10.04.2013 р., 17.04.2013 р., 24.04.2013 р., 01.05.2013 р., 08.05.2013 р., електронною поштою, адресу якої власник картки залишив на сторінці після успішної оплати послуг мобільного зв'язку. iPay.ua не несе відповідальність за те, що Учасник Акції:

1. Може вказати неправильну адресу електронної пошти.

2. Через будь-які причини до 15.05.2013 р. не прочитає електронний лист від iPay.ua (наприклад, лист може потрапити в спам або власник банківської картки не прочитає лист) і не повідомить iPay.ua про готовність отримати подарунок.

3. Через будь-які причини iPay.ua не отримає відповідь від переможця про готовність отримати подарунок до 15.05.2013 р. (наприклад, лист від переможця потрапить в Спам).

Переможець, який проживає в м. Київ, зобов'язаний приїхати за адресою, яку повідомить представник компанії iPay.ua, для отримання подарунку. Якщо переможець проживає в інших містах України, подарунок буде відправлений йому за допомогою «Нова пошта».

Вручення та надсилання подарунків здійснюються після завершення акції в період з 15.05.2013 р. по 26.05.2013 р. включно.

ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ

У разі відсутності у Переможця Акції можливості скористатися / отримати Подарунок Акції через будь-які особисті причини у строки, встановлені даними Умовами акції, матеріальна компенсація не передбачена.

У випадку, якщо Переможець Акції з яких-небудь причин не може отримати Подарунок Акції особисто, подарунок Акції може бути отриманий Представником Переможця Акції.

Організатор Акції знімає зі себе будь-яку відповідальність щодо подарунку Акції після його одержання Переможцями Акції.

Переможець Акції має право відмовитися від отримання Подарунка Акції.

Подарунок не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим.

iPay.ua не несе відповідальність за якість і доставку Подарунка Переможцю Акції.

Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції.

Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються їх виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції. Рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.