Акція! За оплату комуналки з iPay.ua ГАРАНТОВАНО отримуй подарунки!

З 01.04.2013 р по 31.05.2013 р. iPay.ua і суші-тай-бар «Манга» дарують подарунки кожному жителю м. Київ та Київської області, який оплатив комунальні послуги на сайті iPay.ua. 
 
Ви заплатили за комуналку в цей період? Тоді зверніть увагу на квитанцію про оплату: ви виграли знижку -50% на суші-меню і дисконтну картку на -25% суші-тай-бару «Манга». 
 
Як скористатися подарунками? Після оплати комунальних послуг роздрукуйте квитанцію про оплату і пред'явіть її офіціанту в «Манга». Одноразовою знижкою -50% на суші-меню можна скористатися в період проведення акції, а дисконтною карткою – після завершення акції. До речі, кількість разів використання дисконтних карток «Манга» не обмежена! 
 
 ПРАВИЛА АКЦІЇ 
«Комуналку сплачуй – знижку в «Манга» отримуй» 
 
ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ 
Співорганізаторами акції (надалі – Акція) є Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua (далі - iPay.ua) і суші-тай бар «Манга» (далі – «Манга»). 
 
 ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ 
Тривалість акції - з 01.04.2013 р. по 31.05.2013 р. включно. Акція проводиться на території м. Київ та Київської області(Україна). УЧАСНИКИ АКЦІЇ Участь в Акції беруть усі власники банківських карток, які здійснили в період проведення Акції хоча б одну оплату на сайті www.iPay.ua за комунальні послуги, що надаються в місті Київ, наступних комунальних підприємств: КП «ГІОЦ», ПАТ «Київенерго», ПАТ «Київгаз», ЖК «Новопечерські Липки», ТОВ «Житлосервіс плюс», ДП «Дарниця-1», ТОВ «Управ-дом», ТОВ «Явір-житлобуд», УЖКГ «Біличі», ОСББ «Осокорки-Київ», ТОВ «Будсервіс-центр» («Корпорація Граніт»), «Паркове місто», ЖБК «Октава-2», ПОЖ Української міськради, ОСББ «Молодіжний-15», ТОВ «Столичний комфорт», ЖК «Времена года», ЖК «Изумрудный», ТОВ «Житлосервіс». 
 
УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
Для того щоб взяти участь в Акції, власнику банківської картки необхідно в період проведення Акції на сайті www.iPay.ua: 
1. Оплатити комунальні послуги одного з наступних комунальних підприємств: КП «ГІОЦ», ПАТ «Київенерго», ПАТ «Київгаз», ЖК «Новопечерські Липки», ТОВ «Житлосервіс плюс», ДП «Дарниця-1», ТОВ «Управ-дом», ТОВ «Явір-житлобуд», УЖКГ «Біличі», ОСББ «Осокорки-Київ», ТОВ «Будсервіс-центр» («Корпорація Граніт»), «Паркове місто», ЖБК «Октава-2», ПОЖ Української міськради, ОСББ « Молодіжний-15 », ТОВ «Столичний комфорт », ЖК« Пори року », ЖК« Ізумрудний », ТОВ« Житлосервіс ». 
2. Після оплати скачати і роздрукувати квитанцію, яка свідчить про оплату комунальних послуг на сайті iPay.ua і, зокрема, містить купон на одноразову знижку в розмірі 50% на суші-меню «Манга» і на отримання дисконтної картки «Манга», яка передбачає знижку у розмірі -25%. 
 
ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ
Подарунком Акції є одноразова знижка в розмірі 50% на суші-меню в «Манга», а також дисконтна карта «Манга», що надає знижку в розмірі 25% на відвідування «Манга». Знижка за купоном та знижка за дисконтною карткою не сумуються. Використати знижку в розмірі 50% на суші-меню в «Манга» можна тільки в період проведення Акції. Використання дисконтної картки можливе тільки після завершення Акції. Термін і кількість використання дисконтної картки не обмежені. 
 
ПЕРЕМОЖЦІ АКЦІЇ
Переможцем Акції гарантовано стає кожен учасник Акції, який виконав Умови акції. Учасник акції, який виконав Умови акції і, відповідно, став переможцем Акції, може скористатися одноразовою знижкою в розмірі 50% на суші-меню в «Манга» і отримати дисконтну картку «Манга» за умови, якщо він після оплати комунальних послуг скачає і роздрукує квитанцію про оплату комунальних послуг і пред'явить її офіціантові в «Манга». Отримання дисконтної картки «Манга» переможцем Акції можливо тільки один раз в період проведення Акції, незалежно від кількості здійснених комунальних платежів на сайті iPay.ua і пред'явлених квитанцій по ним.
 
ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ
Для отримання подарунка Акції у вигляді знижки в розмірі 50% на суші-меню в «Манга», а також дисконтної картки «Манга» переможцю акції необхідно пред'явити під час відвідування «Манга» роздруковану квитанцію про оплату комунальних послуг, що містить інформацію про перемогу в Акції та унікальний код здійсненого платежу. iPay.ua і «Манга» не несуть відповідальність за те, що: - Переможець акції через будь-які причини не роздрукує квитанцію про оплату комунальних послуг. - Переможець акції через будь-які причини не може пред'явити співробітнику «Манга» роздруковану квитанцію. - Переможець акції через будь-які причини не зможе скористатися знижкою в розмірі 50% на суші-меню Манга та / або отримати дисконтну картку «Манга» в період проведення Акції.
 
ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ
У разі відсутності у Переможця Акції можливості скористатися / отримати Подарунок Акції через будь-які особисті причини у строки, встановлені даними Умовами Акції, будь-яка матеріальна компенсація не передбачена. У випадку, якщо Переможець Акції з яких-небудь причин не може отримати Подарунок Акції особисто, Подарунок Акції може бути отриманий Представником такого Переможця Акції. Організатори звільняються від будь-якої відповідальності щодо Подарунків Акції після їх одержання Переможцями Акції. Переможець Акції має право відмовитися від отримання Подарунку Акції. Подарунок не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим. iPay.ua не несе відповідальність за якість Подарунку Акції. 
 
Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються їх виконувати. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймають Співорганізатори Акції. Рішення співорганізаторів є остаточним і не підлягає оскарженню.