Акція! Безкоштовний роумінг-інтернет від EUREKA і iPay.ua

Збираєтеся закордон? В період із 15.05.13 по 15.08.13 роумінг-оператор EUREKA та сервіс iPay.ua дарують подарунки за поповнення рахунку EUREKA з iPay.ua – мегабайти безкоштовного роумінг-інтернету. Чим більша сума поповнення, тим більше безкоштовного інтернету!

Сума поповнення Кількість безкоштовного інтернету
від 100 до 199,99 грн 5 Мб
від 200 до 499,099 грн 10 Мб
від 500 грн и більше 20 Мб

Безкоштовним інтернетом можна скористатися до 15.09.2013 р. включно в країнах Євросоюзу. Перевірка балансу та бонусних Мб здійснюється шляхом набору комбінації * 100 #

ПРАВИЛА АКЦІЇ

ОРГАНИЗАТОРЫ АКЦИИ
Співорганізаторами акції (далі – Акція) є Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua (далі – iPay.ua) і оператор міжнародного мобільного зв'язку EUREKA (далі – EUREKA).

ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
Тривалість акції – з 15.05.2013 р. по 15.08.2013 р. включно. Акція проводиться на території України.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ
Участь в Акції беруть усі власники банківських карток, які здійснили в період проведення Акції хоча б одну успішну оплату на сайті http://www.ipay.ua/ або на сайті http://www.evrika.ua/ через віджет поповнення рахунку iPay. ua за мобільний зв'язок оператора EUREKA на суму від 100 грн.

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
Для того щоб взяти участь в Акції, власнику банківської картки необхідно в період проведення Акції на сайті http://www.ipay.ua/ або на сайті http://www.evrika.ua/ через віджет поповнення рахунку iPay.ua оплатити послуги мобільного зв'язку EUREKA на суму від 100 грн.

ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ
Подарунком в рамках Акції є безкоштовні мегабайти на доступ в роумінг-інтернет у розмірі 5 Мб, 10 Мб і 20 Мб. При поповненні рахунку EUREKA на суму від 100 до 199,99 грн учасник акції гарантовано отримує в подарунок 5 Мб роумінг-інтернету, при поповненні на суму від 200 до 499,99 грн – 10 Мб, від 500 грн і більше – 20 Мб. Подарункові Мб діють у наступних країнах Євросоюзу: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція. Кількість поповнень під час проведення акції не обмежена, при цьому бонусні Мб сумуються.
ПЕРЕМОЖЦІ АКЦІЇ
Переможцем Акції гарантовано стає кожен учасник Акції, який виконав Умови акції.

ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКА
Нарахування подарункових Мб здійснюється автоматично з моменту зарахування коштів на баланс абонента.

ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ
У разі відсутності у Переможця можливості скористатися подарунком з будь-яких особистих причин у строки, встановлені даними Умовами Акції, будь-яка матеріальна компенсація не передбачена. Організатори звільняються від будь-якої відповідальності щодо Подарунків Акції після їх отримання Переможцями Акції. Подарунок не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим. iPay.ua не несе відповідальність за якість Подарунка Акції. Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймають Співорганізатори Акції. Рішення співорганізаторів є остаточним і не підлягає оскарженню.