Акція «Iнтернет з призами!» від iPay.ua та "Астра-Нет"

З   21 жовтня  по  21  грудня  2013 Всеукраїнський сервіс з прийому платежів через мережу Інтернет iPay.ua  при підтримці  Інтернет провайдера "Астра-Нет" , проводять акцію  «ІНТЕРНЕТ З ПРИЗАМИ!»

Суть акції: 

Кожен власник платіжних карт Visa чи MasterCard, який зареєструвався в особистому кабінеті на офіційному сайті www.iPay.ua і cплатив за послуги «Астра-Нет» (за один раз не менше 85грн.), автоматично стає учасником розіграшу призів!

Призовий фонд щомісяця:

 • Сертифікат на поповнення рахунку 15грн.   - 12 шт. (Кожен) , 
 • Сертифікат на поповнення рахунку 25грн.   - 7 шт. (Кожен)
 • Сертифікат на поповнення рахунку 50грн.   - 2 шт. (Кожен)
 • Сертифікат на поповнення рахунку 100грн. - 1 шт. (Кожен)
 • Додаткові бонусні кошти  - 4 поповнення*

*Бонусні кошти на особистий рахунок  переможця, з кожної вибірки один ,у розмірі 10% від суми здійсненого поповнення. Кошти нараховуються як бонус на особовий рахунок абонента згідно результатів розіграшу. У грошовому еквіваленті отримати бонус неможливо.

Після завершення акції, шляхом випадкової комп'ютерної вибірки визначається Переможець.

Акція проводиться двома етапами:

Перший з 21.10.2013 - 20.11.2013 (включно)
Оповіщення переможців після 01.12.2013

Другий з 21.11.2013-по 21.12.2013(включно)
Оповіщення переможців після 01.01.2014 

"Астра-Нет" працює на українському ринку широкосмугового доступу до Інтернет з 2004-го року. "Астра-Нет" це:   широкосмуговий доступ в Інтернет для кожного, новітні технології підключення (FTTB та FTTH, Wi-Fi, Gigabit та Fast Ethernet),  чесні тарифні пропозиції,  просте та швидке підключення, професійна технічна підтримка.

iPay.ua * - всеукраїнський сервіс прийому платежів в Інтернеті. На сайті iPay.ua власники банківських карт Visa і MasterCard будь-яких банків світу можуть: оплатити комунальні послуги, телефонний зв'язок, телебачення, поповнити рахунок мобільного телефону (у тому числі поповнити рахунок Київстар, поповнити рахунок МТС, поповнити рахунок Лайф і пр.), оплатити Інтернет, купити авіаквитки, купити квитки на поїзд, квитки на автобус, а також багато іншого. Серед партнерів Сервісу - понад 250 постачальників товарів і послуг. iPay.ua сертифікований міжнародним стандартом безпеки PCI DSS.

* Айпей юей

 Правила акції «Інтернет з призами!»

ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ
Організатором акції (далі - Акція) є ТОВ «Універсальний дата центр» (далі - iPay.ua)

ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
Період проведення Акції - з 21.10.2013р. по 21.12.2013р., включно.
Акція проводиться на території  України, м. Львів

УЧАСНИКИ АКЦІЇ
Участь в Акції беруть всі користувачі, які здійснили один або більше платежів (за один раз  не менше 85грн.) за послуги Інтернет провайдера «Астра-Нет» в період проведення Акції в особистому кабінеті на сайті www.iPay.ua.

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
Для того, щоб узяти участь в Акції, необхідно в період проведення Акції оплатити в особистому кабінеті на сайті iPay.ua за послуги Інтернет провайдера «Астра-Нет» через сервіс iPау.ua.

ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ
Серед  учасників Акції буде розіграно:

Етап 1

 • Сертифікат на поповнення рахунку 15грн. - 12 шт. (Кожен)
 • Сертифікат на поповнення рахунку 25грн. - 7 шт. (Кожен)
 • Сертифікат на поповнення рахунку 50грн. - 2 шт. (Кожен)
 • Сертифікат на поповнення рахунку 100грн. - 1 шт. (Кожен)
 • Додаткові бонусні кошти  - 4 поповнення*

*Бонусні кошти на особистий рахунок  переможця, з кожної вибірки один ,у розмірі 10% від суми здійсненого поповнення. Кошти нараховуються як бонус на особовий рахунок абонента згідно результатів розіграшу. У грошовому еквіваленті отримати бонус неможливо.

Етап 2

 • Сертифікат на поповнення рахунку 15грн. - 12 шт. (Кожен)
 • Сертифікат на поповнення рахунку 25грн. - 7 шт. (Кожен)
 • Сертифікат на поповнення рахунку 50грн. - 2 шт. (Кожен)
 • Сертифікат на поповнення рахунку 100грн. - 1 шт. (Кожен)
 • Додаткові бонусні кошти  - 4 поповнення*

*Бонусні кошти на особистий рахунок  переможця, з кожної вибірки один ,у розмірі 10% від суми здійсненого поповнення. Кошти нараховуються як бонус на особовий рахунок абонента згідно результатів розіграшу. У грошовому еквіваленті отримати бонус неможливо.

Всього за весь період проведення акції буде розіграно:

 • 24 (двадцять чотири) подарункових сертифіката поповнення мобільного зв'язку на суму 15 грн. кожен,
 • 14 (чотирнадцять) подарункових сертифікатів поповнення мобільного зв'язку на суму 25 грн. кожен,
 • 4 (чотири) подарункових сертифікати на поповнення мобільного зв'язку на суму 50 грн. кожен,
 • 2 (два) подарункових сертифікати на поповнення мобільного зв'язку на суму 100 грн. кожен,
 • 8 (вісім) поповнень - Додаткові бонусні кошти*

*Бонусні кошти на особистий рахунок  переможця, з кожної вибірки один ,у розмірі 10% від суми здійсненого поповнення. Кошти нараховуються як бонус на особовий рахунок абонента згідно результатів розіграшу. У грошовому еквіваленті отримати бонус неможливо.

УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Переможці визначаються двома  етапами:

Етап 1.

Терміни першого періоду проведення Акції: 

21.10.2013 - 20.11.2013 (включно)
Оповіщення переможців після 01.12.2013р.

Після закінчення першого періоду акції формується список учасників, які заплатили в перший період акції за послуги «Астра-Нет» через особистий кабінет iPay.ua. iPay.ua присвоює унікальний номер кожному Учаснику Акції згідно власній базі транзакцій. Незалежно від кількості транзакцій, зроблених одним учасником, у розіграші братиме участь один номер учасника. Формування переліку унікальних номерів є остаточним і не підлягає оскарженню. iPay.ua шляхом комп'ютерної вибірки з єдиного переліку унікальних номерів випадковим чином вибирає Переможців Акції. 

Вибір переможців першого етапу буде здійснено в період з 21.11.2013 р. по 30.11.2013р.


Етап 2.

Терміни другого періоду проведення Акції:

21.11.2013 - 21.12.2013 Оповіщення переможців після 01.01.2014р. 

Після закінчення другого періоду акції, формується список учасників, які заплатили в другий період акції за послуги «Астра-Нет» через особистий кабінет iPay.ua. iPay.ua присвоює унікальний номер кожному Учаснику Акції згідно власній базі транзакцій. Незалежно від кількості транзакцій, зроблених одним учасником, у розіграші братиме участь один номер учасника. У розіграші призів другого періоду будуть брати участь тільки ті учасники, які заплатили за послуги «Астра-Нет» через особистий кабінет iPay.ua у другому періоді (21.11.- 21.12.2013). Ті учасники акції, які заплатили за послуги «Астра-Нет» в першому періоді, але не заплатили за послуги «Астра-Нет» у другому періоді, приймати участь у розіграші призів другого періоду не будуть. 

Формування переліку унікальних номерів є остаточним і не підлягає оскарженню. iPay.ua шляхом комп'ютерної вибірки з єдиного переліку унікальних номерів випадковим чином вибирає Переможців Акції.

Вибір переможців другого етапу буде здійснено в період з 22.12.2013 р. по 31.12.2013 р.

ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ

Вручення подарунків учасникам першого етапу (термін першого етапу: 21.10 - 20.11.2013) 

Після закінчення першого етапу акції, компанія iPay.ua в період з 21.11.2013 р. по 30.11.2013 р. вибирає Переможців Акції та інформує їх про виграш. Інформація про виграш і місце отримання подарунка буде надіслана учаснику на електронну адресу, яку учасник надав при реєстрації в особистому кабінеті. Список переможців також буде викладений на спеціальній сторінці, присвяченій акції на сайті www.iPay.ua в період з 01.12.2013 по 20.12.2013. 

Організатор Акції не несе відповідальність, якщо Переможець Акції в силу яких-небудь причин не зможе ознайомитися з інформацією про виграш. 

Забрати приз Переможець Акції може протягом 20 днів після розіграшу, а саме з 01.12.2013 до 20.12.2013

Вручення подарунків учасникам другого етапу (термін другого етапу: 21.11 - 21.12.2013)

Після закінчення першого етапу акції, компанія iPay.ua в період з 22.11.2013 р. по 31.12.2013 р. вибирає Переможців Акції та інформує їх про виграш. Інформація про виграш і місце отримання подарунка буде надіслана учаснику на електронну адресу, яку учасник надав при реєстрації в особистому кабінеті. Список переможців також буде викладений на спеціальній сторінці, присвяченій акції на сайті www.iPay.ua в період з 01.01.2014 по 20.01.2014. 

Організатор Акції не несе відповідальність, якщо Переможець Акції в силу яких-небудь причин не зможе ознайомитися з інформацією про виграш. 

Забрати приз Переможець Акції може протягом 20 днів після розіграшу, а саме з 01.01.2014 до 20.01.2014.

ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ

У разі відсутності у Переможця Акції можливості отримати подарунок через якісь особисті причини, у строки, встановлені даними Умовами Акції, будь-яка матеріальна компенсація не передбачена.

У разі, якщо Переможець Акції з яких-небудь причин не може отримати Приз Акції особисто, Подарунок Акції може бути отриманий Представником Переможця Акції відповідно до законодавства України у строки, зазначені в умовах акції вище.

Організатор Акції звільняється від будь-якої відповідальності щодо Призу Акції після отримання призу Переможцем Акції.

Своєю участю в Акції, Учасники Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на використання їхніх персональних даних, з метою визначення Переможців Акції.

Своєю участю в Акції Переможці Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на використання їхніх персональних даних Організатором Акції в маркетингових цілях та / або з будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на безкоштовне використання їхніх імен, прізвищ, фотографій, інтерв'ю та інших матеріалів про них в рекламних цілях.

Переможець Акції має право відмовитися від отримання Призу Акції. Приз не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим.

Організатор Акції не несе відповідальність за якість і доставку Призу Переможцям Акції.

Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції.

Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції. 

Рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.