Акція: «Плати за послуги на iPay.ua і будь на зв'язку з EUREKA»

Їдете у відпустку? Будьте завжди на зв'язку! З 15.07.13 р. до 31.08.13 р. оплачуйте на сайті http://www.ipay.ua/будь-які послуги і отримуйте безкоштовний стартовий пакет від Міжнародного оператора мобільного зв'язкуEUREKA.

Для отримання стартового пакета EUREKA після оплати, на сайті http://www.ipay.ua/ вкажіть контактний номер телефону і Ваш e-mail. Після цього з Вами зв'яжуться представники EUREKA.

І це ще не все!

При першому поповненні рахунку нового стартового пакету в період з 15.07.13 р. по 31.08.13 - отримуйте до 50% бонусів на рахунок!

Сумма поповнення

Кількість бонусів за пополнение

від 100 до 199,99 грн

20%

від 200 до 499,99 грн

30%

від 500 до 999,99 грн

40%

від 1000 грн и більше 

50% 


Правила акції:

ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ

Співорганізаторами акції (далі - Акція) є Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua (далі -iPay.ua) і оператор міжнародного мобільного зв'язку EUREKA (далі - EUREKA).

ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

Тривалість акції - з 15.07.2013 р. по 31.08.13 р. включно.

Акція проводиться на території України.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ

Участь в Акції беруть всі власники банківських карт Visa / Mastercard, які здійснили в період з 15.07.2013 р. по31.08.13 р. хоча б одну успішну оплату на сайті http://www.ipay.ua/ за будь-яку з надаваних послуг і вказали після оплати свої контактні дані для отримання Подарунку Акції *.

Під Подарунком Акції мається на увазі покупка стартового пакета за 1грн

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

Для того щоб взяти участь в Акції, власнику банківської картки необхідно в період проведення Акції на сайтіhttp://www.ipay.ua/ оплатити будь-яку з послуг, що надаються Всеукраїнським сервісом прийому платежівiPay.ua. На сайті iPay.ua власники банківських карток Visa і MasterCard будь-яких банків світу можуть: оплатити комунальні послуги, телефонний зв'язок, телебачення, поповнити рахунок мобільного телефону (зокрема поповнити рахунок Київстарпоповнити рахунок Лайф,поповнити рахунок МТС тощо), сплатити інтернет, купити авіаквиткикупити квитки на поїзд, квитки на автобус, а також багато іншого.

Після успішної оплати, для отримання подарунка, клієнт зобов'язаний вказати свої контактні дані (номер мобільного і e-mail) у поле, яке буде вказано на сторінці після оплати, для того, щоб представники EUREKA з ним зв'язалися для отримання Подарунку Акції.

Кожен клієнт у період проведення акції може отримати в подарунок лише 1 (один) стартовий пакет від оператора роумінговій зв'язку EUREKA.

Після отримання Подарунку Акції, Переможець при ПЕРШОМУ поповненні рахунку, зробленого в період з 15.07.2013 р. по 31.08.13 р. будь-яким способом отримує до 50% на поповнення від оператора роумінговій зв'язку EUREKA.

При поповненні на 100 грн клієнт отримує +20% на свій баланс EUREKA від суми поповнення, на 200 грн + 30%, на 500 грн +40%, на 1000 грн +50% на свій баланс EUREKA від суми поповнення!

Бонусні гроші на балансі дійсні протягом 3 (трьох) місяців з моменту поповнення балансу EUREKA.

Спочатку використовується бонусний баланс, потім - основний баланс EUREKA.

ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ

Подарунком* в рамках Акції є безкоштовний стартовий пакет оператора міжнародного зв'язку EUREKA, який клієнт гарантовано отримує після здійснення оплати за допомогою сервісу iPay.ua після введення своїх даних для встановлення зв'язку після оплати. Після цього з клієнтом зв'язуються представники Eureka і домовляються про доставку пакета.

При ПЕРШОМУ поповненні рахунку отриманого безкоштовного пакету EUREKA, зробленого в період з15.07.2013 р. по 31.08.13 р будь-яким способом на суму від 100 до 199,99 грн учасник акції гарантовано отримує в подарунок + 20% на свій баланс EUREKA від суми поповнення, при поповненні на суму від 200 до 499,99 грн отримує +30% свій баланс EUREKA, при поповненні на суму від 500 до 999,99 грн клієнт отримує + 40% свій баланс EUREKA, від 1000 грн і більше +50% свій баланс EUREKA .

Бонусні гроші EUREKA будуть дійсні протягом 3 (трьох) місяців з моменту поповнення балансу.

* Під Подарунком Акції мається на увазі покупка стартового пакета за 1грн

ПЕРЕМОЖЦІ АКЦІЇ

Переможцем Акції гарантовано стає кожен учасник Акції, який виконав Умови акції.

Вручення подарунка      

Доставка подарунка клієнту здійснюється за допомогою кур'єрської доставки.

Доставка по Києву - 15 гривень кур'єром в робочі дні, по регіонах - через Нову Пошту на найближчий складнакладною платою (післяплатою).

Зарахування бонусів на рахунок при поповненні отриманого Подарунку Акції (стартового пакета EUREKA) відбувається автоматично з моменту зарахування грошей на баланс абонента.

ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ

У разі відсутності у Переможця можливості скористатися подарунком через будь-яких особистих причин у строки, встановлені даними Умовами Акції, будь-яка матеріальна компенсація не передбачена.

Організатори звільняються від будь-якої відповідальності щодо Подарунків Акції після їх отримання Переможцями Акції.

Подарунок не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим. iPay.ua не несе відповідальність за якість Подарунку Акції.

 Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції.

Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймають Співорганізатори Акції.Рішення співорганізаторами є остаточним і не підлягає оскарженню.